Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane

ID TRR-619-7T
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 650 Euro
Kati 6
Sipërfaqe m2 112 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes

Apartament 2+1 me qera ne Kompleksin Delijorgji ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor.

Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 112 m2 dhe eshte e organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, depo, ballkon.

Ambienti ofrohet i pamobiluar ose i mobiluar ne varesi te preferencave te klienteve.

Sistemi i ngrohjes sigurohet nga sistem qendror chiller i vendosur ne te gjitha dhomat.

Apartamenti eshte i shtruar me parket cilesor dhe eshte i mbushur me drite natyrale gjate gjithe dites.

Kuzhina eshte e kompletuar me te gjitha pajisjet.

Ofrohet nje vend parkimi ne katin e -1 te pallatit i perfshire ne cmim.

Ka akses te lehte ne zonen e 21 Dhjetorit, Unazen e Re, bulevardin Gjergj Fishta etj.

 

Cmimi: 650 Euro/muaj.

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdneve ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste ten je
Me Qira Trr-217-16d 550 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste ten je pallati te ri. Ka ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirana
Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te nje pa
Me Qira 419-1T 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirana Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament modern me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te
Me Qira 516-11b 700 €

Apartament modern me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, prane ish ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Apartament ndodhet ne katin e trete te nj
Me Qira 117-41d 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Apartament ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne ka
Me Qira 514-30L 600 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te ne nje ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e tete te nje pall
Me Qira 1021-15N 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e tete te nje pallati te ri ne zonen ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te
Me Qira 1013-36 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit, ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje
Me Qira 1215-41K 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje ndertese te re pa ...