Apartament 2+1 me qera prane Vilave Gjermane ne Tirane

ID TRR-1122-19G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450 Euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 119 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Fuat Toptani

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje kompleksi te ri.
Ofron nje siperfaqe prej 119 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete,
nje ballkon dhe korridori lidhes.Apartamenti ofrohet me mobilim të sapopërfunduar dhe pajisje si lavastovilje te re etj.apartamenti eshte se eshte i freskët ne vere dhe i ngrohte ne dimër dhe ka nje sistem te veçante ajrosjeje.
Ne zone dhe ne ndertese ka mundesi parkimi.
Pallati ofron administrim dhe ashensor.
Ka akses direkt ne rrugen e Elbasanit, rrugen e Vilave gjermane etj.

Cmimi: 450 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne rrugen Reshit Petrela prane kompleksit Usluga ne Tirane.

Ndodhet ne katin e VII
Me Qira 1015-35K 500 €

Apartament 2+1 ne rrugen Reshit Petrela prane kompleksit Usluga ne Tirane. Ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e VII-te te nje komp
Me Qira 818-28E 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela, ne Tirane. Ndodhet ne katin e VII-te te nje kompleksi te ri ...

Apartament me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane.

Ndodhet ne katin e gjashte ne nje pallat te ri
Me Qira 216-56b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Ndodhet ne katin e gjashte ne nje pallat te ri te ndertuar vitet ...

Apartament me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 7-te ne nje pallat t
Me Qira 915-70b 320 €

Apartament me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, ne krah te ...

Apartament 2 + 1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e kat
Me Qira 614-27b 350 €

Apartament 2 + 1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te pallatet ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Jusuf Vrioni ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e katert jo te fu
Me Qira 520-3S 350 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Jusuf Vrioni ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e katert jo te fundit te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Grigor Heba midis rruges se Kosovareve dhe stadiumit Dinamo.
Banes
Me Qira 723-12R 490 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Grigor Heba midis rruges se Kosovareve dhe stadiumit Dinamo. Banesa eshte e ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Arkitekt Sinani ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5te te nje pall
Me Qira 722-20Z 340 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Arkitekt Sinani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5te te nje pallati te ri me ...