Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane (TRR-913-15)

ID TRR-913-15
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 145 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Faik Konica

Apartament modern 2+1 me qera te Parku i Tiranes.

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te preferuara te qytetit, prane gjelberimit dhe ajrit te paster se Parkut te Tiranes, si dhe shume prane rruges se Elbasanit, Bulevardit Deshmoret e Kombit, e shume pikave te tjera kyce.

Ka nje siperfaqe prej 145 m2 te porganizuar mjaft mire dhe ne menyre te pershtatshme.

Ne te do gjeni sallonin e ndenjes, dhome kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, korridor dhe 2 tualete.

Te gjitha ambjentet ofrohen te mobiluara ne stil teper bashkohor dhe modern.

Ne te perfshihen: kondicioner, TV, home cinema, te gjitha pajisjet e kuzhines, dy dhoma gjumi me krevate dopio, e shume fasilitete te tjera.

Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor dhe mundesi parkimi.

Pallati ju mundeson qetesine dhe administrimin e nevojshem.

Ne kete prone do te gjeni gjithcka qe ju nevojitet, ne nje standart te larte!

 

Cmimi: 700 euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ilo Mitke Qafzezi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert
Me Qira 619-21T 800 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ilo Mitke Qafzezi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje vile ...

Apartament dupleks me qira ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-5-te te nje p
Me Qira 1220-7V 800 €

Apartament dupleks me qira ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-5-te te nje pallati te ri me ...

 Apartament me qera ne rrugen e Kavajes, shume afer qendres se Tiranes. Me hapesire prej 135 m2
Me Qira 113-17 600 €

 Apartament me qera ne rrugen e Kavajes, shume afer qendres se Tiranes. Me hapesire prej 135 m2 eshte i ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri pal
Me Qira 519-45L 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri pallatesh prane rruges ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje
Me Qira 216-38K 650 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Banesa ndodhet ne nje lagje te qete te qy
Me Qira 613-12 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Banesa ndodhet ne nje lagje te qete te qytetit, duke ofruar ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 9-te te nje pall
Me Qira 915-33S 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qira ne rrugen Marko Bocari ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e trete te nje pallati
Me Qira 821-48V 600 €

Apartament me qira ne rrugen Marko Bocari ne Tirane.  Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ...