Apartament 2+1 per qira prane Liqenit te Thate ne Tirane

ID TRR-1223-33G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 800
Kati 2
Sipërfaqe m2 93.95
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hamdi Sina

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Liqenit te Thate,  me akses te menjehershem ne Parkun e Liqenit Tirane.
Me nje siperfaqe totale prej 93.95 m2 dhe siperfaqe te brendshme 81.42m2  apartamenti organizohet ne dhome ndenje + guzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe verande e hapur 50.3m2
Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar me nje stil modern dhe i pa banuar me pare.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te sapo ndertuar, me ashensor dhe administrim.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me sistem qendror kondicionimi.
Dritaret jane dopio xham, grilat me pult, parket dhe mundeson ndricim natyral.
Veranda eshte e hapur dhe ofron dhe 72m2 siperfaqe toke qe mund te mbillen peme dhe lule.
Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te qete dhe te preferuar dhe ka akses me autostraden Tirane-Elbasan dhe zonen e Liqenit te Thate.
Ofrohet nje post parkimi i perfshire ne cmim.

Cmimi: 800 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te
Me Qira 518-32L 900 €

Apartament 2+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ...

Apartament 2+1 me qira ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7-te te nje p
Me Qira 723-16R 700 €

Apartament 2+1 me qira ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e trete te n
Me Qira 919-12S 850 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri, ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Muzaket ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionu
Me Qira 1123-13Z 720 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Muzaket ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 4 te ...

Apartament me qira ne rrugen Bilal Sina ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te
Me Qira 821-25F 700 €

Apartament me qira ne rrugen Bilal Sina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te pajisur me ashensor ...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Ish Bllokut ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pall
Me Qira 617-38L 750 €

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Ish Bllokut ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze ...

Apartament 2+1 me qira ne fillim te rruges se Elbasanit, prane Liceut Artistik ne Tirane.
Shtepia p
Me Qira 1223-4Z 750 €

Apartament 2+1 me qira ne fillim te rruges se Elbasanit, prane Liceut Artistik ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne ...

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pal
Me Qira 214-46b 700 €

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri te ...