Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-1214-20r)

ID TRR-1214-20r
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 76 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Myslym shyri

Apartament me qera ne rrugen  Myslym Shyri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat ekzistues afer rruges  kryesore.
Banesa ka nje  siperfaqe prej 76 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen , 2 dhoma gjumi, koridor, tualet dhe  ballkon.
Apartamenti eshte plotesisht I mobiluar me te gjitha paisjet e nevojshme.
Te gjitha dhomat kane drite natyrale gjate gjithe dites, ballkoni eshte I orientuar nga lindja-perendim.
Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila, ne sallon ndodhet nje kondicioner
Zona eshte e qete, e zhvilluar dhe e preferuar shume nga te huajt.
Ne kete zone ju do te gjeni te gjitha fasilitetet e nevojshme ne menyre qe te beni nje jetese  sa me komode dhe te rehatshme.
Pallati ndodhet  vetem pak metra larg qendres se Tiranes dhe eshte shume e aksesueshme ne kembe.


Cmimi : 400 Euro / muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Islam Alla, prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin
Me Qira 314-45E 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Islam Alla, prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Budi ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile 3
Me Qira 1115-42K 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Budi ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile 3 kateshe. Me nje ...

Apartament 2+1 me qera te Komuna e Parisit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimi
Me Qira 214-12j 350 €

Apartament 2+1 me qera te Komuna e Parisit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit, ne nje kompleksi ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte
Me Qira 714-1b 500 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat ...

Apartament 2+1 me qera te Stadiumi Dinamo ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt te nje pa
Me Qira 1213-42 500 €

Apartament 2+1 me qera te Stadiumi Dinamo ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt te nje pallati te ri, buze ...

Apartament me qera prane stacionit te Trenit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri
Me Qira 1014-10b 450 €

Apartament me qera prane stacionit te Trenit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri, prane rruges ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pal
Me Qira 615-17m 300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri pa ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Kavajes.

Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallat
Me Qira 318-39L 500 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Kavajes. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues  ...