Apartament 2 + 1 me qera prane Zogut te Zi ne Tirane (TRR-815-19b)

ID TRR-815-19b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 300 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 120 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Muhamet Gjollesha

Apartament me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8 ne nje pallat, prane rruges kryesore.

Pallati ofron ashensor dhe administrim.

Apartamenti ka siperfaqe prej 120 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ballkon.

Jepet e mobiluar.

Dhomat kane hapesira te konsiderueshme dhe jane te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.

Ballkoni ofron pamje te mrekullueshme te zones perreth dhe eshte i orientuar nga lindja.

Zona eshte e qete dhe shume e zhvilluar. Ketu do te gjeni te gjitha sherbimet qe ju nevojiten ne menyre qe te beni nje jetese sa me komode. 

Mund te permendim disa prej tyre: qender tregtare e sapo hapur, dyqane te shumellojshme, lokale e restorante, supermarkete, shkolle te niveleve te ndryshme, furre buke etj.

Pallati ka akses ne shume rruge kryesore dhe ndodhet pak metra larg Zogut te Zi dhe vetem disa minuta larg qendres se Tiranes.

Ka mundesi per parkim makine prane pallatit me pagese ekstra.

Cmimi 300 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Kont Urani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile.

Ka
Me Qira 919-37S 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Kont Urani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile. Ka nje siperfaqe prej ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.

Ndodhet ne katin 6-te te nje pallati
Me Qira 819-36S 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Ndodhet ne katin 6-te te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Ndodhet ne katin e katert te nje pallati t
Me Qira 614-2j 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri, me siperfaqe ...

Apartament 2+1 me qira prane kryqezimit te rruges Bardhyl ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e pes
Me Qira 1219-38S 320 €

Apartament 2+1 me qira prane kryqezimit te rruges Bardhyl ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e peste te nje pallati ...

Apartament 2 + 1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e kater
Me Qira 614-27b 350 €

Apartament 2 + 1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te pallatet Agimi ...

Apartament me qera ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te dhe te fundit ne nj
Me Qira 116-62b 400 €

Apartament me qera ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te dhe te fundit ne nje pallat te ...

Apartament 2+1 me qera prane qendres Kristal, ne rrugen Tish Dahia, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e
Me Qira 219-31S 320 €

Apartament 2+1 me qera prane qendres Kristal, ne rrugen Tish Dahia, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te nje pallati ...

Papafingo 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 3-te te
Me Qira 815-9m 400 €

Papafingo 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 3-te te nje vile me hyrje ...