Apartament 2+1 me qera ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane, (TRR-1117-12d)

ID TRR-1117-12d
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 112 m2 + 90 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Frederik Shiroka

Apartamente me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin  e shtate  te nje pallati te ri.

Siperfaqja e brendshme e apartamentit eshte 112 m2 dhe veranda 90 m2.

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi dhe dy tualete.

Ofrohet i mobiluar me stil bashkekohor, i rinovuar se fundmi dhe  kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme .

Veranda eshte ne forme U-je, orientohet ne jug-perendim-veri dhe ju ofron nje pamje te bukur te qytetit te Tiranes.

Ftohja dhe ngrohja sigurohen nga tre kondicioner te vendosur ne cdo dhome dhe dritaret jane dopio xham.

Zona eshte e qete , e zhvilluar dhe ka akses te lehte ne rrugen Muhamet Gjollesha, ne rrugen e Kavajes etj.

Ne cmim perfshihet edhe nje garazh ne katin e pare te pallatit.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

 

Cmimi 400 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vje
Me Qira 918-48L 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter shume prane ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Arben Minga ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 3-ka
Me Qira 321-21V 300 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Arben Minga ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 3-kateshe. Ka nje ...

Apartament 2+1 me qira prane rruges Medar Shtylla ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pe
Me Qira 1120-47D 450 €

Apartament 2+1 me qira prane rruges Medar Shtylla ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati ...

Apartamen 2+1 me qera ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane

Ndodhet ne katin e2-te te nje pallati te ri
Me Qira 1217-4L 300 €

Apartamen 2+1 me qera ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane Ndodhet ne katin e2-te te nje pallati te ri shume prane me ...

Apartament modern me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat
Me Qira 715-44b 500 €

Apartament modern me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 2+1 me qera pas Karburant Alpet ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri
Me Qira 1113-31 350 €

Apartament 2+1 me qera pas Karburant Alpet ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri pa ashensor. Ka ...

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 10-te te nje
Me Qira 415-80m 350 €

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2 + 1 me qera prane rruges se Elbasanit ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Apa
Me Qira 514-16V 450 €

Apartament 2 + 1 me qera prane rruges se Elbasanit ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne ...