Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane

ID TRR-218-13R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Kati 5
Sipërfaqe m2 125
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Perlat Rexhepi

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.

Siperfaqja totale prej 125 m2 eshte e organizuar ne nje dhome ndenje me kuzhine te perfshire, dy dhoma gjumi, korridor, dy ballkone dhe dy tualete.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje stil modern dhe te rehatshem.

E gjithe siperfaqja e brendshme eshte e shtruar me parket druri cilesor.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nga tre kondicionere te vendosur ne secilen nga dhomat.

Kuzhina eshte e kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme. 

Dritaret jane te gjitha dopio xham dhe sigurojne jo vetem nje izolim total akustik por edhe izolim termik.

Pallati siguron administrim te mire dhe siguri.

Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit si nga vendasit ashtu edhe te huajt.

Ka akses te shpejte ne rrugen Ibrahim Rugova, rrugen Janos Hunyadi, rrugen Lidhja e Prizrenit si dhe ndodhet vetem pak minuta larg nga Parku i Liqenit Artificial.

 

Cmimi 1000 euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 6-te ne nje p
Me Qira 614-26b 900 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament  me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin
Me Qira 1015-12K 1100 €

Apartament  me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 7-te dhe ofron ...

Apartament me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri,
Me Qira 616-25b 900 €

Apartament me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Pozicionohet ne katet e larta ne nje pal
Me Qira 1015-3b 1100 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katet e larta ne nje pallat te ri te ...

Apartament 2+1 me qera prane Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallat
Me Qira 918-39L 950 €

Apartament 2+1 me qera prane Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane

Ndodhet na katin e 5-te te nje pa
Me Qira 717-48L 1100 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane Ndodhet na katin e 5-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament me qera ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ngjitur me Parkun e Madh dhe Liqeni
Me Qira 817-7a 1100 €

Apartament me qera ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ngjitur me Parkun e Madh dhe Liqenin Artificial ne ...

Apartament lukzos 2+1 me qera te Parku i Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pallati t
Me Qira 513-7 1100 €

Apartament lukzos 2+1 me qera te Parku i Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pallati te ri, me siperfaqe ...