Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane

ID TRR-1022-30G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 650 Euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 105 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sami Frasheri

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter ne rruge kryesore.
Ofron nje siperfaqe prej 105 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi
nje tualet dhe nje ballkon.
Shtepia ofrohet e mobiluar ne nje menyre bashkekohore.
Ngrohja dhe ftohja e ambientit sigurohet nga nje kondicioner I pozicionuar ne dhomen e ndenjes.
Dhomat jane te bollshme dhe kane punime te brendshme te mira.
Zona eshte e zhvilluar dhe shume e preferuar si ng ate huajte edhe nga vendasit.
Ndodhet prane sherbimeve te ndryshme si: dyqane, farmaci, shkolla etj.
Ka akses ne rrugen Sami Frasheri, zonen e Bllokut, liqenin artificial etj

Cmimi 650 Euro/ Muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera te Lulishtja ne Komune te Parisit.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te ba
Me Qira 514-54j 700 €

Apartament 2+1 me qera te Lulishtja ne Komune te Parisit. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit, me siperfaqe ...

 Apartament me qera ne rrugen e Kavajes, shume afer qendres se Tiranes. Me hapesire prej 135 m2
Me Qira 113-17 600 €

 Apartament me qera ne rrugen e Kavajes, shume afer qendres se Tiranes. Me hapesire prej 135 m2 eshte i ...

Apartament 2+1 me qira prane rruges se Durresit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallat
Me Qira 520-22S 600 €

Apartament 2+1 me qira prane rruges se Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Shtepia ...

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Ndodhet ne katin e peste te nje kompleksi t
Me Qira 120-46S 600 €

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste te nje kompleksi te ri ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Adem Seit Kruja, shume prane Myslym Shyrit, ne Tirane.
Banesa es
Me Qira 1022-24Z 550 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Adem Seit Kruja, shume prane Myslym Shyrit, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdneve ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste ten j
Me Qira Trr-217-16d 550 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste ten je pallati te ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Ahmet Duhanxhiu ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile
Me Qira 319-12T 600 €

Apartament 2+1 me qera prane rruges Ahmet Duhanxhiu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 4 kateshe. Shtepia ...

Apartament me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri
Me Qira 216-58b 600 €

Apartament me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri prane rruges ...