Apartament 2+1 me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane (TRR-318-60R)

ID TRR-318-60R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 350 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 84 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Medar Shtylla

Apartament me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.

Siperfaqja totale prej 84 m2 eshte e organizuar ne nje sallon me kuzhine te perfshire, dy dhoma gjumi, korridor, nje ballkon dhe dy tualete.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje stil modern dhe te rehatshem.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nepermjet dy kondicionereve te vendosur ne dhomen e ndenjes dhe njeren nga dhomat e gjumit.

Dyert dhe dritaret me dopio xham mundesojne nje izolim ndaj zhurmave te jashtme.

Organizimi i ambienteve te brendshme te apartamentit eshte i mire.

Ndodhet ne nje pallat qe ka administrim te mire te ambienteve te perbashketa dhe siguri te larte.

Ka akses te shpejte ne rrugen Medar Shtylla, rrugen Tish Dahia, rrugen Prokop Mima etj.

 

Cmimi 350 Euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.
Avantazh i kesaj prone eshte mobilimi dhe
Me Qira 1113-25b 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Avantazh i kesaj prone eshte mobilimi dhe rehatia qe ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.


Apartamenti ndodhet ne rrugen kryeso
Me Qira 114-49b 450 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne rrugen kryesore shume afer prane ...

Apartament 2+1 me qera shume prane rruges kryesore Asim Vokshi.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje komp
Me Qira 319-47L 400 €

Apartament 2+1 me qera shume prane rruges kryesore Asim Vokshi. Ndodhet ne katin e 5-te te nje kompleksi te ri ...

Apartamen 2+1 me qera ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane
Ndodhet ne katin e2-te te nje pallati te ri sh
Me Qira 1217-4L 300 €

Apartamen 2+1 me qera ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane Ndodhet ne katin e2-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen ...

Apartament  2+1  me qera afer qendres Kristal.
Pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati t
Me Qira 916-38L 300 €

Apartament  2+1  me qera afer qendres Kristal. Pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hasan Alla ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri
Me Qira 1118-2L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hasan Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri afer Qendres ...

Apartament me qera perballe spitalit Amerikan 3 ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete ten
Me Qira 517-14d 270 €

Apartament me qera perballe spitalit Amerikan 3 ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete ten je pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne kompleksin Karl Topia ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane.
Apartamenti &nbsp
Me Qira 1116-59d 450 €

Apartament 2+1 me qera ne kompleksin Karl Topia ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane. Apartamenti  ndodhet ne katin e ...