Apartament 2+1 me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane

ID TRR-318-60R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 350
Kati 5
Sipërfaqe m2 84
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Medar Shtylla

Apartament me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.

Siperfaqja totale prej 84 m2 eshte e organizuar ne nje sallon me kuzhine te perfshire, dy dhoma gjumi, korridor, nje ballkon dhe dy tualete.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje stil modern dhe te rehatshem.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nepermjet dy kondicionereve te vendosur ne dhomen e ndenjes dhe njeren nga dhomat e gjumit.

Dyert dhe dritaret me dopio xham mundesojne nje izolim ndaj zhurmave te jashtme.

Organizimi i ambienteve te brendshme te apartamentit eshte i mire.

Ndodhet ne nje pallat qe ka administrim te mire te ambienteve te perbashketa dhe siguri te larte.

Ka akses te shpejte ne rrugen Medar Shtylla, rrugen Tish Dahia, rrugen Prokop Mima etj.

 

Cmimi 350 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qira prane Qendres Globe ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e nente ne nj
Me Qira 814-28j 400 €

Apartament me qira prane Qendres Globe ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e nente ne nje zone shume te ...

Apartament per qera ne rrugen Don Bosko.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.
Me Qira 517-51d 400 €

Apartament per qera ne rrugen Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe ...

Apartament 2+1 me qera afer shkolles se mesme Gjuhet e huaja ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Apart
Me Qira 117-7d 400 €

Apartament 2+1 me qera afer shkolles se mesme Gjuhet e huaja ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e Vi-te te
Me Qira 1213-39j 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e Vi-te te nje pallati te ri, ...

Apartament 2+1 me qera afer gjimnazit Petro Nini ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te
Me Qira 217-26d 400 €

Apartament 2+1 me qera afer gjimnazit Petro Nini ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallat te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Blloku Sizmik ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4-te te nje palla
Me Qira 815-23m 250 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Blloku Sizmik ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati ekzistues. Me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me as
Me Qira 619-55T 300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Shtepia ka ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Frang Bardhi ne Tirane.
Pallati ndodhet ne nje lagje te re, mbi is
Me Qira 814-30j 300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Frang Bardhi ne Tirane. Pallati ndodhet ne nje lagje te re, mbi ish Shkollen Kristal, ...