Apartament 2+1 me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane (TRR-718-67E)

ID TRR-718-67E
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 116.5 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Komuna e Parisit

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Medar Shtylla, ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e VI-te te nje pallati te ri.

Siperfaqja e brendshme prej 116.5 m2 organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, nje korridor, 2 tualete dhe nje ballkon te madh.

Ofrohet i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe ka pajisje shume te mira ne kuzhine, Miele.

Ne banese ftohja mundesohet nga dy kondicionere dhe ngohja nga nje sistem qendror.

Pallati ofron administrim, ashensor dhe parkim.

Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka nje bllok ndertesash te reja shume cilesore dhe eshte shume e qete dhe e sigurte.

Vendndodhja e apartamentit ka akses le lehte ne rrugen Medar Shtylla, ne zonen e Komunes se Parisit, ne rrugen Sulejman Delvina. 

 

Cmimi: 500 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen e Kavajes, ngjitur me qendren e biznesit GKAM.
Apartamenti ndodhet ne
Me Qira 1217-50R 430 €

Apartament me qera ne rrugen e Kavajes, ngjitur me qendren e biznesit GKAM. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te ...

Apartament me qera ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te dhe te fundit ne nj
Me Qira 116-62b 400 €

Apartament me qera ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te dhe te fundit ne nje pallat te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dhimiter Shuteriqi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te ne nje palla
Me Qira 519-49L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dhimiter Shuteriqi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri buze rruge ...

Apartament modern 2+1 me qera te Parku i Tiranes.
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira t
Me Qira 1013-30 600 €

Apartament modern 2+1 me qera te Parku i Tiranes. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit, shume ...

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Hamid Shijaku prane Fakultetit te Shkencave ne Tirane.
Apartament
Me Qira 1018-28d 600 €

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Hamid Shijaku prane Fakultetit te Shkencave ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Luigj Gurakuqi ne Tirane
Ndodhet ne katin e 3-te te nje
Me Qira 117-5L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Luigj Gurakuqi ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Panorama ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te
Me Qira 220-34H 450 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Panorama ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te sapo ...

Apartament 2+1 me qera, pjese e nje vile me oborr privat dhe hyrje private.
Apartamenti pozicionet
Me Qira 518-61E 400 €

Apartament 2+1 me qera, pjese e nje vile me oborr privat dhe hyrje private. Apartamenti pozicionet ne katin e dyte, ne ...