Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-315-41b)

ID TRR-315-41b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 115 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Elbasanit

Apartament me qera prane fakultetit Ekonomik ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-t ne nje pallat te ri prane rruges kryesore.

Pallati ka punime teper cilesore dhe ofron administrim, siguri dhe 2 ashensore.

Banesa ka siperfaqe prej 115 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ballkon.

Eshte plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet dhe pjesa me e madhe e mobilimit eshte pothuajse e re.

Ngrohja dhe ftohja eshte qendrore nepermjet sistemit chiller.

Dhomat jane te shtruara me parket druri te nje cilesie teper te larte.

Ballkoni ofron pamje te mrekullueshme nga Parku I Tiranes dhe eshte I orientuar nga jug-perendimi.

Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila.

Zona eshte e qete, e zhvilluar dhe plot ajer te paster. Prane saj do te gjeni te gjitha fasilitetet qe ju nevojiten ju ne menyre qe te beni nje jetese sa me komode dhe te rehatshme.

Pallati ndodhet vetem disa metra larg Parkut Kombetar te Tiranes.

Apartamenti ka vend parkimi per makinen ne garazhd te perfshire ne cmim.

Cmimi 400 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri,
Me Qira 616-17b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, disa metra larg ...

Apartament 2+1 me qera prane ne zonen e Vasil Shantos ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyt
Me Qira 818-36d 320 €

Apartament 2+1 me qera prane ne zonen e Vasil Shantos ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Ndodhet ne katin e peste te nje kompleksi t
Me Qira 120-46S 500 €

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste te nje kompleksi te ri ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Bej Mitrovica ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pa
Me Qira 1218-10L 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Bej Mitrovica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te nje pallati te ri, s
Me Qira 418-13L 450 €

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te nje pallati te ri, shume prane me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te
Me Qira 518-15d 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qira prane rruges se Durresit ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e peste te nje
Me Qira 320-23S 450 €

Apartament 2+1 me qira prane rruges se Durresit ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vje
Me Qira 1119-28T 320 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter pa ...