Apartament 2+1 me qera afer rruges Myslym Shyri in Tirana (TRR-1115-77K)

ID TRR-1115-77K
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 147 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Besim Imami

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Besim Imami ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor.

Me nje hapesire banimi prej 147 m2 ofron: Dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe ballkon.

Shtepia ofrohet e mobiluar dhe kuzhina eshte e pajisur me te gjitha piasjet e nevojshme.

Apartamenti orientohet nga jug-lindja duke siguruar drite natyrale gjate gjithe dites dhe eshte e pajisur me ajer te kondicionuar per ngrohje-ftohje.

Pallati ndodhet ne nje nga zonat me te vjetra dhe te zhvilluara te qytetit me shume sherbime te ndryshme per nje jetese sa me komode.

Zona ofron akses te menjehershem ne rrugen Myslym Shyri dhe shume rruge te tjera te qytetit te Tiranes.

Cmimi 400 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eduart Lir ne Tirane
Ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 3-kateshe
Me Qira 717-37L 300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eduart Lir ne Tirane Ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 3-kateshe buze rruge ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Islam Alla, prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin
Me Qira 314-45E 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Islam Alla, prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje ...

Apartament 2+1 me qira prane kryqezimit te rruges Bardhyl ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e pes
Me Qira 1219-38S 320 €

Apartament 2+1 me qira prane kryqezimit te rruges Bardhyl ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e peste te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjik Kuqali neTirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vj
Me Qira 1118-58L 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjik Kuqali neTirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter buze rruge ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje
Me Qira 416-17K 330 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera prane bulevardit Bajram Curri ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e
Me Qira 415-35m 300 €

Apartament 2+1 me qera prane bulevardit Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 4-te te nje vile ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati t
Me Qira 815-24m 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, te ndertu
Me Qira 316-10b 300 €

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, te ndertuar vitet e ...