Apartament 2+1 me qera ne zonen e Shallvareve ne Tirane (TRR-1116-45L)

ID TRR-1116-45L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 260 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 90 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Reshit Collaku

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati ekzistues, buze rruge kryesore.

Ka siperfaqe prej 90m2 dhe eshte e organizuar ne sallon se bashku me vendin e kuzhines, 2 dhoma gjumi, koridor dhe tualet.

Banesa orientohet nga jug-lindja dhe eshte e ndricuar gjate gjithe dites me drite natyrale.

Ngrohja dhe ftohja kryhet nepermjet kondicionerit.

Ofrohet e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme .

Ne kete zone mund te gjeni sherbime te ndryshme si: bare, supermakete, farmaci, restorante etj.

Pallati pozicionohet ne nje zone qendrore shume prane zones se Blloku dhe parkut Rinia dhe me akses te lehte ne rruget kryesore te Tiranes. 

Cmimi: 35.000 Leke/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje
Me Qira 517-6d 400 €

Apartament me qera ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Viktor Hygo ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje
Me Qira 916-34T 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Viktor Hygo ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera mbrapa gjimnazit Qemal Stafa ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje palla
Me Qira 719-15T 320 €

Apartament 2+1 me qera mbrapa gjimnazit Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 2+1 me qera ne qender te Tiranes.
Apartamenti pozicionohet ne fillim te rruges Qemal Sta
Me Qira 1213-23b 400 € €

Apartament 2+1 me qera ne qender te Tiranes. Apartamenti pozicionohet ne fillim te rruges Qemal Stafa afer Prokurorise ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te r
Me Qira 1216-32L 300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri pa ...

Apartament me qera ne rrugen  Myslym Shyri ne Tirane.Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat
Me Qira 1214-20r 400 €

Apartament me qera ne rrugen  Myslym Shyri ne Tirane.Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat ekzistues afer ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e peste te nje pall
Me Qira 320-29S 300 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Ofron ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sulejman Pasha.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter s
Me Qira 1218-5L 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sulejman Pasha. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter shume prane rruges ...