Apartament 2+1 me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane (TRR-619-19L)

ID TRR-619-19L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 7
Sipërfaqe m2 123 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Zogu i Zi, Ring Center

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Dritan Hoxha ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri buze rruge.

Ka siperfaqe totale prej 123 m2 dhe eshte e organizuar ne sallon me kuzhine,  2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete, depo dhe 2 ballkone.

Eshte i pajisur me nje kondicioner per ngrohje ftohje ne sallon dhe dritaret jane dopjo xham te pajisura me grila.

Ballkonet jane me orientim nga jug-perendimi dhe ofron pamje te kendshme te zones pereth.

Pallati pozicionohet ne nje zone te zhvilluar dhe shume te preferuar si nga vendasit dhe te huajt.

Prane kesaj zone mund te gjeni sherbime te ndryshme qe plotesojne kushtet e nje jetese komode, gjithashtu ka akses te lehte ne rrugen e Durresit, rrugen Don Bosko, rrugen Muhamed Gjollesha dhe shume prane qendres tregtare Ring Center.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Cmimi: 400 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat
Me Qira 717-3L 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 2-kateshe
Me Qira 816-32b 450 €

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 2-kateshe ne krah te rruges ...

Apartament 2+1 me qera prane sheshit Wilson, ne rrugen Zef Jubani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2
Me Qira 419-82S 450 €

Apartament 2+1 me qera prane sheshit Wilson, ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat
Me Qira 1019-85T 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues pa ...

Apartament me qera ne Farke ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile te perfund
Me Qira 218-49R 500 €

Apartament me qera ne Farke ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile te perfunduar se ...

Apartament me qera te kompleksi Panorama ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7-te ne nje kompleks te
Me Qira 1115-49b 350 €

Apartament me qera te kompleksi Panorama ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te ne nje kompleks te ri pallatesh te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri
Me Qira 918-20L 300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane rruges ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bill Klinton ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne koder te qyt
Me Qira 414-49j 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bill Klinton ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne koder te qytetit, mbi Kolegjin ...