Apartament 2+1 per qira prane rruges se Durresit, Tirane

ID TRR-322-8N
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 4
Sipërfaqe m2 105 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Milan Shuflaj

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane.
Pozicionohet ne katin  e katert te nje palllati ekzistues.
Me siperfaqe te brendshme 105 m2 dhe organizohet ne: sallon me dalje ne  ballkon, kuzhine e vecuar me zone ngrenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, ballkon.
Apartamenti eshte i kompletuar me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Zona eshte e preferuar  dhe ka prane te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese komode.
Apartamenti ofron akses ne rrugen e Durresit, rrugen Mine Peza dhe eshte 5 minuta large qendres se Tiranes.

Cmimi 400 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te vje
Me Qira 1215-16b 450 €

Apartament me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te vjeter, prane sheshit ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Vexhi Buharaja ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e katert te nje pa
Me Qira 1222-65G 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Vexhi Buharaja ne Tirane. Pozicionohet ne katin e katert te nje pallati ekzistues ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile privat
Me Qira 919-29L 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile private shume prane me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sotir Kolea ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje vile tri kat
Me Qira 223-52G 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sotir Kolea ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje vile tri kateshe. Ofron nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te
Me Qira 1216-16d 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament me qera pak metra larg qendres Globe ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Pozicionohet ne ka
Me Qira 816-15b 450 €

Apartament me qera pak metra larg qendres Globe ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.
Ndodhet ne nje pallat te ri  ne katin e
Me Qira 222-39S 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Ndodhet ne nje pallat te ri  ne katin e dyte. Me nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.

Ne nje nga zonat me te mira dhe te qeta
Me Qira 315-29d 470 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Ne nje nga zonat me te mira dhe te qeta te Tiranes,shume ...