Apartament 2+1 me qera afer rruges Mine Peza ne Tirane (TRR-817-35L)

ID TRR-817-35L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 800 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 200m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kongresi i Tiranes

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Kongresi I Tiranes.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter pa ashensor por shume te mirembajtur.

Banesa ka siperfaqe totale prej 200m2 qe ndahet ne dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe verand te madhe me siperfaqe 50m2 ku eshte pozicionuar dhe nje kuzhine e vogel.

Banesa ofrohet plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme dhe ka nje mobilim bashkekohor.

Ngrohja dhe ftohja kryhet nepermjet 2 kondicionereve inverter dhe dritaret jane dopjo xham te pajisura me grila.

Veranda ofroh hapesire te bollshme ku ju mund te kaloni nje pasdite relaksuese dhe ka pamje te kendshme te lagjes perreth.

Pallati ndodhet ne nje zone te qete por shume te zhvilluar ku mund te gjeni te gjitha sherbimet e nevoshme.

Ka akses te lehte ne rrugen e Durresit, Unazen e Vogel te Tiranes dhe pak minuta nga rrethrrotullimi i Zogut te Zi.

Cmimi: 800 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te nje nje pallat te
Me Qira 815-53b 700 €

Apartament me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te nje nje pallat te ri dhe shume modern ...

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati
Me Qira 314-32R 900 €

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri ne rrugen ...

Apartament modern me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te
Me Qira 516-11b 700 €

Apartament modern me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, prane ish ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Panorama ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje p
Me Qira 816-34K 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Panorama ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament modern 2+1 me qera shume prane qendres tregtare TEG ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te
Me Qira 1019-75L 700 €

Apartament modern 2+1 me qera shume prane qendres tregtare TEG ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te pjese e nje ...

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me
Me Qira 114-47 700 €

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje
Me Qira 516-50K 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament dupleks me qera tek Komuna e Parisit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 10 –te &nb
Me Qira 715-1M 750 €

Apartament dupleks me qera tek Komuna e Parisit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10 –te  te nje pallati ...