Apartament 2+1 me qira prane Fakultetit Ekonomik ne Tirane

ID TRR-523-41Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 800
Kati 2
Sipërfaqe m2 105
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Gramoz Pashko

Apartament me qira ne rrugen Gramoz Pashko, prane Prane Fakultetit Ekonomik, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 105m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine e cila ka akses ne ballkon, dy dhoma gjumi njera nga te cilat ka akses  ne ballkon dhe tualet, tualeti kryesor dhe korridori lidhes. 
Orientimi i apartamentit eshte Jugperendim duke bere qe apartamenti te jete i ndricuar.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne secilin ambient.
Apartamenti jepet per qira totalisht i mobiluar, me kushte bashkohore dhe i pabanuar me pare.
Eshte pjese e nje pallati te ri qe ofron administrim dhe ashensor.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Elbasanit, rruga Fuat Toptani, zona e vilave Gjermane etj.
Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi.

Cmimi 800 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane. 

Ndodhet ne katin e 4-te te nje
Me Qira 1218-22L 850 €

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane.  Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament me qira ne rrugen  Tafaj, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallat te ri te
Me Qira 922-39Z 700 €

Apartament me qira ne rrugen  Tafaj, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallat te ri te sapoperfunduar me ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Shkelqim Fusha shume prane zones se Komunes se Parisit ne Tirane.
Me Qira 1223-23Z 900 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Shkelqim Fusha shume prane zones se Komunes se Parisit ne Tirane. Pozicionohet ne ...

Apartament modern 2+1 me qera shume prane qendres tregtare TEG ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te
Me Qira 1019-75L 700 €

Apartament modern 2+1 me qera shume prane qendres tregtare TEG ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te pjese e nje ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Nikolla Jorga, prane zones se Myslym Shyrit ne Tirane.
Shtepia poz
Me Qira 1123-25Z 700 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Nikolla Jorga, prane zones se Myslym Shyrit ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin ...

Apartament Dupleks modern per qira ne rrugen Herman Gmeiner ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3 te nje
Me Qira 222-20V 850 €

Apartament Dupleks modern per qira ne rrugen Herman Gmeiner ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje ndertese 3 kateshe ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte, te
Me Qira 923-48G 900 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte, te nje pallati ...

Apartament 2+1 ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane .

Shtepia pozicionohet ne katin e dyte te nje pall
Me Qira 524-14C 700 €

Apartament 2+1 ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane . Shtepia pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ...