Apartament 2+1 me qera prane Bulevardit Zogu I ne Tirane

ID TRR-223-12G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 4
Sipërfaqe m2 103 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Karl Gega

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Karl Gega ne Tirane.
Ndodhet ne katin e katert te ne pallati ekzistues.
Ofron nje siperfaqe prej 103 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet,
nje ballkon dhe korridori lidhes.
Jepet per qera plotesisht i mobiluar me nje arredim bashkekohor. Kuzhina eshte e pajisur me 
te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Dritaret jane te gjitha te pajisura te gjitha me grila.
Ngrohja dhe ftohja e ambientit sigurohet nga dy kondicionere te pozicionuar perkatesisht ne sallon dhe ne nje nga dhomat e gjumit.
Zona eshte e qete dhe e preferuar si nag vendasit ashtu edhe te huajte.
Ka akses direkt me Bulevardin Zogu I, rrugen Reshit Petrela, qendren e Tiranes etj.

Cmimi 500 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri p
Me Qira 415-29 520 €

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane tregut te ...

Apartament duplex me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te
Me Qira 1019-37T 400 €

Apartament duplex me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te
Me Qira 1014-20b 600 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje kompleks ...

Apartament 2+1 me qera prane Qendres se Tiranes.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter
Me Qira 1217-18L 400 €

Apartament 2+1 me qera prane Qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter shume prane me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje
Me Qira 618-17d 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 2+1 me qera e rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te t
Me Qira 616-18K 400 €

Apartament 2+1 me qera e rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri ...


Apartament 2+1 me qira ne rrugen Peti, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 3te te nj
Me Qira 1122-16Z 550 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Peti, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 3te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pall
Me Qira 815-43b 400 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri prane ...