Apartament 2+1 me qera prane Bulevardit Zogu I ne Tirane

ID TRR-223-41G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Kati 9
Sipërfaqe m2 103 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Reshit petrela

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e nente te nje pallati te ri, i cili eshte pjese e nje kompleksi te njohur ne Tirane.
Ofron nje siperfaqe totale prej 103 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 91.3 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe korridori lidhes. 
Apartamenti jepet per qera plotesisht i mobiluar me nje arredim modern. Eshte i gjithi i shtruar me parket cilesor.
Salloni ofron nje hapesire te bollshme dhe ofron nje pamje te bukur te qytetit fale vetrates se xhamit.
Shtepia eshte e ndricuar nga drita natyrale pergjate gjithe dites per shkak te pozicionimit nga jug-lindja.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet nga kondicionere te pozicionuar ne secilen nga ambientet e baneses.
Pallati eshte i mireadministruar, ofron siguri 24 h nepermjet kamerave te instaluara.
Zona eshte nder me te zhvilluarat dhe me te preferuarat ne Tirane. 
Ka akses direkt me qendren e Tiranes, Bulevardin e ri etj.

Cmimi 1000 Euro/ Muaj 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament modern me qira tek Kompleksi Halili, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 12 dhe t
Me Qira 922-15Z 950 €

Apartament modern me qira tek Kompleksi Halili, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 12 dhe te fundit te nje ...

Apartament 2+1 me qira tek zona e Liqenit te Thate, pjese e Residences Park Life ne Tirane.
Pozicio
Me Qira 623-32Z 890 €

Apartament 2+1 me qira tek zona e Liqenit te Thate, pjese e Residences Park Life ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3 ...

Apartament me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te
Me Qira 616-19b 900 €

Apartament me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, prane Ambasades ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 6-te ne nje p
Me Qira 614-26b 900 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament 2+1 me qera pas Ambasades Amerikane ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te n
Me Qira 814-33j 900 €

Apartament 2+1 me qera pas Ambasades Amerikane ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile, me ...

Apartament 2+1 per qera ne nje nder rezidencat e reja prane Parkut te Liqenit ne Tirane. 
Apar
Me Qira 822-26A 1050 €

Apartament 2+1 per qera ne nje nder rezidencat e reja prane Parkut te Liqenit ne Tirane.  Apartamenti ndodhen ne ...

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati
Me Qira 314-32R 900 €

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri ne rrugen ...

Apartament 2+1 modern me qera prane shkolles se Kuqe, ne rrugen Riza Cerova, ne Tirane.
Ndodhet ne
Me Qira 913-26S 900 €

Apartament 2+1 modern me qera prane shkolles se Kuqe, ne rrugen Riza Cerova, ne Tirane. Ndodhet ne katin e II-te te ...