Apartament 2+1 me qira prane qendres ne Tirane

ID TRR-1221-37N
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Kati 8
Sipërfaqe m2 112
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Urani Pano

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Urani Pano ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te banim te nje pallat te ri te pajisur me ashensor dhe te mire-administruar.
Me nje hapesire totale prej 112 m2 dhe te brendshme prej 103 m2 ofron nje dhome ndenje me nje kuzhine dhe ambient ngrenje, dy dhome gjumi, dy tualet dhe nje ballkon.
Shtepia eshte e shtruar me parket cilesore dhe e arreduar ne menyre moderne.
Kuzhina eshte e kompletuar me te gjithe elektroshtepiaket e nevojshme, salloni eshte i bollshem, dhomat e gjumit jane te arreduara kendshem dhe secila me krevat dopio, njera nga banjot ka vaske dhe ballkoni i cili aksesohet nga dhoma e ndenjes ofron pamjen e banesave perreth.
Ngrohja dhe ftohja kryhen me ane te kondicionereve.
Pallati pozicionohet ne nje nga zonat me te preferuara.
Orientohet nga jugu.
Ketu mund te gjeni te gjitha sherbimet dhe facilitetet qe ju nevojiten.
Ka nje vend parkimi te perfshire ne cmim.
Lidhet me rrugen e Barrikadave, rrugen e Dibres dhe me Bulevardin Zogu I.

Cmimi 1000 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat
Me Qira 615-10b 950 €

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament 2+1 modern me qera prane shkolles se Kuqe, ne rrugen Riza Cerova, ne Tirane.
Ndodhet ne
Me Qira 913-26S 900 €

Apartament 2+1 modern me qera prane shkolles se Kuqe, ne rrugen Riza Cerova, ne Tirane. Ndodhet ne katin e II-te te ...

Apartament me qera ne zonen e Saukut ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e pare ne nje kompleks te r
Me Qira 516-17b 1100 €

Apartament me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare ne nje kompleks te ri rezidencial prane ...

Apartment modern me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat
Me Qira 516-10L 1100 €

Apartment modern me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, te pajisur ...

Apartament 2+1 per qera ne nje nder rezidencat e reja prane Parkut te Liqenit ne Tirane. 
Apar
Me Qira 822-26A 1050 €

Apartament 2+1 per qera ne nje nder rezidencat e reja prane Parkut te Liqenit ne Tirane.  Apartamenti ndodhen ne ...

Apartament me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te
Me Qira 616-19b 900 €

Apartament me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, prane Ambasades ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Qemal Stafa ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te ne nje
Me Qira 617-44L 900 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 6-te ne nje p
Me Qira 614-26b 900 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane ...