Dupleks modern per qira tek Rezidenca Porta e Gjelber ne Tirane

ID TRR-222-20V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 850 Euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 101 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Herman Gmeiner

Apartament Dupleks modern per qira ne rrugen Herman Gmeiner ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3 te nje ndertese 3 kateshe me ashensor.
Ka nje siperfaqe prej 101 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo, korridor dhe ballkon. 
Shtepia eshte e mobiluar me nje stil modern, pajisje cilesore dhe te paperdorura me pare. 
Ngrohja dhe ftohja kryhen nga sistem qendror kondicionimi i vendosur ne tavan. 
Pozicionimi nga jugu ofron ndricim te bollshem natyral. 
Ndertesa ndodhet ne nje rezidence mjaft te njohur dhe te kerkuar, ku ofron qetesi dhe siguri absolute. 
Ambientet e perbashketat ofrojne gjelberim dhe relax. 
Perfshire ne cmim dhe nje vend parkimi ne katin nentoke. 
Cmimi: 850 Euro / Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri
Me Qira 120-21T 750 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor. Me ...

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pa
Me Qira 1117-47R 800 €

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te
Me Qira 1219-3T 800 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Tish Daija ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e VI te nje pal
Me Qira 413-21 800 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Tish Daija ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VI te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ilo Mitke Qafzezi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e kate
Me Qira 619-21T 800 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ilo Mitke Qafzezi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje vile ...

Apartament 2+1 modern me qera prane shkolles se Kuqe, ne rrugen Riza Cerova, ne Tirane.
Ndodhet ne
Me Qira 913-26S 900 €

Apartament 2+1 modern me qera prane shkolles se Kuqe, ne rrugen Riza Cerova, ne Tirane. Ndodhet ne katin e II-te te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 619-17L 750 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 2+1 ne rrugen Papa Gjon Pali II prane ambasades Italiane.

Apratamenti ndodhet ne katin
Me Qira 915-62k 800 €

Apartament 2+1 ne rrugen Papa Gjon Pali II prane ambasades Italiane. Apratamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati ...