Apartament 2+1 me qera prane Liqenit te Thate, ne Tirane

ID TRR-319-4T
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 650 Euro
Kati 4
Sipërfaqe m2 98 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hamdi Garunja

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri.

Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 98 m2.

Ambienti organizohet ne sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, korridor, tualet dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje stil modern. Shtepia eshte e shtruar me parket cilesor dhe kuzhina eshte e pajisur me te gjitha pajisjet e nevojshme. 

Dhomat ofrojne nje ambient te kendshem dhe drite natyrale gjate gjithe dites.

Ka te instaluar kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen ne cdo dhome.

Pjesa ballore e sallonit eshte e rrethuar vetrate xhami duke ofruar pamje te mbrekullueshme te liqenit te thate.

Ndertesa ofron administrim dhe ashensor gjate gjithe kohes.  

Zona eshte e qete dhe perfekte per kedo qe adhuron natyren. 

Ka akses ne autostraden Tirane-Elbasan dhe shume prane Liqenit Artificial.

 

Cmimi: 650 Euro/Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne zonen e  Radio Televizionit Shqiptar ne Tirane.
Ne nje nga zonat me
Me Qira 315-31d 750 €

Apartament 2+1 me qera ne zonen e  Radio Televizionit Shqiptar ne Tirane. Ne nje nga zonat me te qeta e te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallat
Me Qira 1018-33L 550 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament 2+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje nga zona
Me Qira 913-3 600 €

Apartament 2+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe te ...

Apartament modern me qera prane rruges Shyqyri Brari ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pall
Me Qira 1215-3b 550 €

Apartament modern me qera prane rruges Shyqyri Brari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament me qera prane rezidences Kodra e Diellit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pes
Me Qira 218-72R 600 €

Apartament me qera prane rezidences Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qira prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane

Ndodhet ne katin e 6-te te
Me Qira 920-35V 550 €

Apartament 2+1 me qira prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Ahmet Duhanxhiu ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile
Me Qira 319-12T 600 €

Apartament 2+1 me qera prane rruges Ahmet Duhanxhiu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 4 kateshe. Shtepia ...

Apartament 2+1 me qera te Lulishtja ne Komune te Parisit.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te ba
Me Qira 514-54j 700 €

Apartament 2+1 me qera te Lulishtja ne Komune te Parisit. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit, me siperfaqe ...