Apartament 2+1 me qira ne Rezidencen Kodra e Diellit 2 ne Tirane

ID TRR-121-15G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 3
Sipërfaqe m2 103
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Kodra e diellit 2 ,Tirane

Apartament modern 2 + 1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit 2, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e trete te pallatit , pjese e rezidences

Ka nje siperfaqe prej 103 m2, organizohet ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo, korridor dhe dhome garderobe.

Ofohet i mobiluar, mobilimi eshte bere nga arkitekte dhe ka nje stil bashkekohor. Dhoma e vogel e gjumit mund te mobilohet sipas deshires suaj. Cdo hapesire eshte shfrytezuar me shume profesionalizem.

Ngrohja dhe ftohja kryhen nga kondicionere te vendosur ne cdo ambjent te shtepise.

Shtepia permban te gjitha pajisjet e nevojshme elektroshtepiake dhe ato te kuzhines.

Orientimi i apartamentit eshte nga lindja, me pamje nga zona e Dajtit dhe ofron ndricim gjate gjithe dites.

Prona ndodhet ne nje zone te qete dhe me ajer te paster.

Rezidenca monitorohet me CCTV sistem dhe patrulla sigurimi.

Zona ku ndodhet apartamenti eshte mjaft e njohur dhe e kerkuar si nga te huajt dhe vendasit.

 

Cmimi: 600 Euro / muaj (pa taksa)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament modern me qera prane rruges Shyqyri Brari ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pall
Me Qira 1215-3b 550 €

Apartament modern me qera prane rruges Shyqyri Brari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje
Me Qira 1216-11d 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera perballe Shkolles Don Bosko ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare banimi te n
Me Qira 919-24L 500 €

Apartament 2+1 me qera perballe Shkolles Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare banimi te nje pallati te ri ...

Apartament me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te n
Me Qira 717-30d 500 €

Apartament me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nj
Me Qira 1020-3V 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament dupleks me qera ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te t
Me Qira 314-8b 500 €

Apartament dupleks me qera ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje vile 3
Me Qira 919-30L 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje vile 3-kateshe shume ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Bej Mitrovica ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pa
Me Qira 1218-10L 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Bej Mitrovica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume ...