Apartament 2+1 me qira ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane

ID TRR-920-22D
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 550
Kati 5
Sipërfaqe m2 81
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sulejman Pitarka

Apartament modern me qira prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste dhe te fundit  te nje pallati te vjeter dhe te rikonstruktuar se fundmi.
Ka nje siperfaqe prej 81 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi matrimoniale, dhome gjumi e vogel  per femije, koridor dhe dy tualete.
Shtepia ofrohet e  mobiluar me nje mobilim modern.
Ftohja dhe ngrohja sigurohet nga kondicioner te vendosur ne sallon dhe dhomen e gjumin matrimoniale.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Apartamenti orientohet nga lindja dhe perendimi.
Dyshemeja eshte e shtruar me parket cilesor dhe njeri nga tualetet eshte i pajisur me dritare.
Ne apartament jane te vendosura disa shkalle ku ben te mundshem aksesin ne tarracen e pallatit, ku eshte e izoluar dhe e investuar se fundmi.
Zona eshte e zhvilluar dhe ka akses te lehte ne rrugen Muhamet Gjollesha, rrugen e Kavajes etj.

Cmimi 550 Euro/muaj (Tatim i perfshire)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Him Kolli ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te
Me Qira 121-41D 450 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e shtate ten je pallati te r
Me Qira 922-21G 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate ten je pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera te Stadiumi Dinamo ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt te nje
Me Qira 1213-42 500 €

Apartament 2+1 me qera te Stadiumi Dinamo ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt te nje pallati te ri, buze ...

Apartament 2+1 me qira prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane

Ndodhet ne katin e 4-t te nje vile
Me Qira 1020-26V 450 €

Apartament 2+1 me qira prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane Ndodhet ne katin e 4-t te nje vile 4-kateshe. Ka ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje
Me Qira 1016-10K 650 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 3 kateshe ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 6-te te nje
Me Qira 515-24i 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira prane Stadiumit Dinamo ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati t
Me Qira 820-25V 650 €

Apartament 2+1 me qira prane Stadiumit Dinamo ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.


Apartamenti ndodhet ne rrugen kryeso
Me Qira 114-49b 450 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne rrugen kryesore shume afer prane ...