Apartament 2+1 me qera prane Qendres Globe ne Tirane (TRR-118-14R)

ID TRR-118-14R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 180 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes

Apartament me qera prane Qendres Globe ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dhjete te nje pallati te ri te pajisur me ashensor ne rrugen e Kavajes.

Siperfaqja totale prej 180 m2 perfshin siperfaqen e brendshme prej 120 m2 dhe 60 m2 verande e jashtme qe mund te perdoret sipas deshires se klientit.

Ambienti i brendshem eshte i organizuar ne nje dhome ndenje me kuzhine te perfshire, dy dhoma gjumi, korridor, dy ballkone dhe dy tualete. 

Mobilimi eshte i thjeshte por i rehatshem.

Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nepermjet nje sistemi te vendosur ne secilen nga dhomat.

Apartamenti gjendet ne nje faze rinovimi ku do te kryhet lyerja e plote e tij dhe do te permiresohen disa mangesi te tjera te vogla. 

Ndodhet ne nje zone te zhvilluar dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Ka akses te lehte ne Bulevardin Gjergj Fishta, Bulevardin Bajram Curri, rrugen Stavri Themeli etj.

 

Cmimi 400 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7-te ne nje pallat
Me Qira 1016-28L 300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, ne krah te ...

Apartament 2+1 me qera  ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 2-te
Me Qira 219-10L 500 €

Apartament 2+1 me qera  ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Beniamin Kruta ne Tirane
Ndodhet ne katin e tete te nje pallati te
Me Qira 1219-4L 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Beniamin Kruta ne Tirane Ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri qe ofron kushte ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat
Me Qira 717-3L 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e gjashte te nje p
Me Qira 420-9S 300 €

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ...

Apartament 2+1 ne Tirane ne rrugen Liman Kaba ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallat
Me Qira 418-49L 450 €

Apartament 2+1 ne Tirane ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati te ri i cili ...

Apartament per shitje ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri
Me Qira 1115-78b 350 €

Apartament per shitje ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, prane rruges ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 919-27L 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter prane ...