Apartament 2+1 me qera ne Sauk te Vjeter, Tirane

ID TRR-1022-35Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 1
Sipërfaqe m2 110
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sulo Klosi

Apartament me qira ne Sauk te vjeter, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje vile private ne rrugen Sulo Klosi.
Banesa ka nje siperfaqe prej 110m2 dhe  eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, nje ballkon dhe nje tualet.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet me kondicioner i vendosur ne sallon.
Banesa jepet per qira totalisht e mobiluar, me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese sa me komode.
Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi ne oborrin e shtepise.
Vila ofron siguri dhe privatesi.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe ka akses te shpejte me TEG, Rrugen e Elbasanit, Saukun e Ri etj.

Cmimi: 500 euro/muaj.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te nd
Me Qira 315-24b 450 €

Apartament me qera ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ndertuar ne vitin ...

Apartament me qira ne Rrugen Vace Zela, prane Globit ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 7-te te
Me Qira 1120-48i 400 €

Apartament me qira ne Rrugen Vace Zela, prane Globit ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 7-te te nje ndertese te re ...

Apartament 2+1 per qira prane rruges Ndre Mjeda, ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 2 te nje pal
Me Qira 722-3Z 400 €

Apartament 2+1 per qira prane rruges Ndre Mjeda, ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati
Me Qira 1222-6G 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e IV te n
Me Qira 513-5 400 €

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e nente te n
Me Qira 918-46d 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje kompleksi. Ka ...

Apartament 2+1 me qera ne kryqezim te rruges Islam Alla me rrugen e Kavajes ne Tirane.
I pozicionua
Me Qira 315-35m 600 €

Apartament 2+1 me qera ne kryqezim te rruges Islam Alla me rrugen e Kavajes ne Tirane. I pozicionuar ne katin e 4-te ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Rrapo Hekali ne Tirane.
Ofrohen 2 apartamente te njejte me qera
Me Qira 717-11K 400 €

Apartament 2+1 me qera prane rruges Rrapo Hekali ne Tirane. Ofrohen 2 apartamente te njejte me qera ne katin e 2-te ...