Apartament 2+1 me qera prane qendres ne Tirane (TRR-314-56L)

ID TRR-314-56L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 99 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zogu I ne Tirane

Apartament 2 + 1 me qera ne bulevardin Zogu i I ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri prane qendres se Tiranes.

Ka nje siperfaqe prej 99 m2 dhe hapesira eshte e ndare ne kete menyre, sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, ballkon te mbyllur, koridor dhe 2 tualete.

Shtepia eshte e mobiluar me te gjitha pajisjet duke perfshire; 

2 dhoma gjumi dhe kuzhine te kompletuara, wireless internet, satelit, numer shtepie, lavatrice, frigorifer, televizor, sobe etj.

Ne sallonin e shtepise kemi te vendour dhe 1 kondicioner.

Ballkoni I mbyllur I shtepise eshte arreduar ne forme bibloteke te vogel ose studio e cila ofron nje pamje te mrekullueshme te sheshit Skenderbej.

Apartamenti eshte I ndricuar nga te gjitha anet me driten e diellit.

Poziocioni ku ndodhet shtepia eshte mjaft I mire pasi ndodhet ne qender te Tiranes.

Ka mundesi per parkim makine prane pallatit.

Pallati perfshin siguri, administrim dhe ashensore.

Cmimi 450 Euro / muaj perfshire taksat.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Siri Kodra, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te
Me Qira 722-16G 500 €

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Siri Kodra, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.

Ndodhet ne katn e 2-te te nje pallati t
Me Qira 1117-8L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Ndodhet ne katn e 2-te te nje pallati te ri, qe ofron ...

Apartamente me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin  e sh
Me Qira 1117-12d 500 €

Apartamente me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin  e shtate  te nje ...

Apartament me qira ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pall
Me Qira 821-50F 400 €

Apartament me qira ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri 3-katesh ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Selita e Vjeter tek Kopshti Botanik.
Pozicionohet ne katin e 4 te
Me Qira 523-34R 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Selita e Vjeter tek Kopshti Botanik. Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te ri ...

Apartament me qera ne kryqezimin e rruges Shyqyri Brari me rrugen Selite e Vjeter, perballe me Kopsh
Me Qira 1217-9R 340 €

Apartament me qera ne kryqezimin e rruges Shyqyri Brari me rrugen Selite e Vjeter, perballe me Kopshtin ...

Apartament 2+1 ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati
Me Qira 420-10D 500 €

Apartament 2+1 ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Dritan Hoxha prane Universitetit Zoja e Keshillit te Mire ne Tirane
Me Qira 721-2V 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Dritan Hoxha prane Universitetit Zoja e Keshillit te Mire ne Tirane. Hyrja eshte e ...