Apartament 2+1 me qera prane Qendres ne Tirane

ID TRR-423-1G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 6
Sipërfaqe m2 96 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Spiro Dedja

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Spiro Dedja ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ashensor.
Ofron nje siperfaqe prej 96 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon.
Apartamenti ofrohet i mobiluar ne menyre bashkekohore. Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Ngrohja dhe ftohja sigurohet nga nje kondicioner i pozicionuar ne dhomen e ndenjes.
Eshte i pershtatshem per banim ose per zyra.
Pallati ofron administrim, ashensor dhe siguri 24h.
Zona eshte e qete dhe e zhvilluar. Ka akses direkt me Qendren e Tirane, Bulevardin Zogu I etj.

Cmimi 500 Euro/ Muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera prane Qendres se Tiranes.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter
Me Qira 1217-18L 400 €

Apartament 2+1 me qera prane Qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter shume prane me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Kjo prone megjithese ndodhet ne kat
Me Qira 1013-18 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Kjo prone megjithese ndodhet ne katin e IV-rt te nje ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne zonen e Liqenit te Thate ne Tirane.
Banesa eshte e p
Me Qira 1123-8Z 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne zonen e Liqenit te Thate ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin ...

Apartament 2+1 me qera prane shkolles Qazim Turdiu ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te te nje pall
Me Qira 819-27T 400 €

Apartament 2+1 me qera prane shkolles Qazim Turdiu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Teodor Keko ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e
Me Qira 124-48X 450 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Teodor Keko ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qira prane rruges se Durresit ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e peste te nje
Me Qira 320-23S 450 €

Apartament 2+1 me qira prane rruges se Durresit ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Vexhi Buharaja ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e katert te nje pa
Me Qira 1222-65G 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Vexhi Buharaja ne Tirane. Pozicionohet ne katin e katert te nje pallati ekzistues ...

Apartament 2+1 me qira prane stadiumit Dinamo ne rrugen Sulejman Delvina.
Apartamenti eshte I pozic
Me Qira 423-55X 600 €

Apartament 2+1 me qira prane stadiumit Dinamo ne rrugen Sulejman Delvina. Apartamenti eshte I pozicionuar ne katin e ...