Apartament 2+1 me qira ne zonen e Ali Demit ne Tirane

ID TRR-723-44Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 4
Sipërfaqe m2 102
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ali Demi

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Ali Demi, prane shkolles Kushtrimi i Lirise, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te ri te sapoperfunduar.
Ka nje siperfaqe totale prej 102m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine e cila ka dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi njera nga te cilat ka akses ne tualet, tualeti kryesor, dhe korridori lidhes.
Eshte e orientuar nga Jug-Perendimi  duke bere qe shtepia te jete e ndricuar pergjate gjithe dites.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket.
Ngrohja dhe ftohja mudnesohet me sistem qendror kondicionimi.
Shtepia jepet me qira totalisht e mobiluar ne menyre moderne dhe e shtruar me parket.
Pallati ofron adminstrim dhe eshte i pajisur me ashensor.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si zona e Brrylit, zona e Shkozez, Bulevardi Bajram Curri etj.
Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi.

Cmimi 500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe te
Me Qira 1122-59A 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ...

Apartament dupleks  me qera prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane.
Pozicionohet ne katin 0 te
Me Qira 522-14S 400 €

Apartament dupleks  me qera prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Pozicionohet ne katin 0 te nje pallati te ri ...

Apartament me qera ne rrugen Grigor Heba ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat ekzistu
Me Qira 1215-51b 400 €

Apartament me qera ne rrugen Grigor Heba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat ekzistues, buze rruge ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Selita e Vjeter, tek Kopshti Botanik, ne Tirane.
Shtepia eshte e p
Me Qira 1123-10Z 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Selita e Vjeter, tek Kopshti Botanik, ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin ...

Apartament 2+1 me qira tek Ambasada Kineze ne Rrugen Vellezerit Manastirliu.
Ndodhet ne katin e 5 t
Me Qira 123-20R 480 €

Apartament 2+1 me qira tek Ambasada Kineze ne Rrugen Vellezerit Manastirliu. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera per ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane
Pozicionohet ne katin e dyte te nje palla
Me Qira 1222-14G 440 €

Apartament 2+1 me qera per ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues prane ...

Apartament 2+1 me qira te Fiori Di Bosko, Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e 1 banim te nje pal
Me Qira 622-28Z 450 €

Apartament 2+1 me qira te Fiori Di Bosko, Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e 1 banim te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi, prane rruges se Elbasanit ne Tirane.
Aparta
Me Qira 813-10E 400 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi, prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne ...