Apartament 2+1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-717-68K)

ID TRR-717-68K
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500 Euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 95 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hamit Shijaku

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hamit Shijaku ne Tirane.

Banesa ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese te re, te mirembajtur e me ashensor.

Siperfaqja totale e hyrjes eshte 95 m2 a organizuar ne:

1 sallon te bashkuar me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje verande.

Hapesira eshte e pajisur me kondicioner per ngrohje/ frohje ne secilin ambient dhe ofrohet plotesisht e mobiluar.

Sikurse paraqitet ne foto eshte nje vendbanim shume komod dhe i arreduar me shume shije.

I gjithe mobilimi eshte i ri, dhe ofron nje verande te kendshme me nje pamje te gjelber e relaksante.

Ne hyrje te pallatit ka nje oborr te perbashket, qe ne rast preference eshte i shfrytezueshem nga 4 familje komeshinj.

Zona eshte e qete dhe e distancuar nga zhurmat urbane te qytetit dhe ofron akses menjehershem ne:

rrugen Fortuzi, rrugen Haxhi Hysen Dalliu dhe ne Bulevardin Zogu i I.
 

Cmimi 500 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te
Me Qira 1014-20b 550 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje kompleks ...

Apartament 2+1 me qira afer me rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e peste te nje
Me Qira 1021-19N 450 €

Apartament 2+1 me qira afer me rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Haxhi Kika ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me
Me Qira 1121-2V 400 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Haxhi Kika ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Dritan Hoxha ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne ka
Me Qira 619-19L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 7-te te nje ...

Apartament 2+1 me qera ne Qender te Tiranes.

Apartamenti ndodhet ne katin e V-te nje pallati te r
Me Qira 813-13 420 €

Apartament 2+1 me qera ne Qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e V-te nje pallati te ri, me siperfaqe 96 ...

Apartament me qera prane qendres se Tiranes.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri perballe
Me Qira 1214-11b 400 €

Apartament me qera prane qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri perballe me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te
Me Qira 1019-20T 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera prane fakultetit Ekonomik ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-t ne nje pallat te r
Me Qira 315-41b 400 €

Apartament me qera prane fakultetit Ekonomik ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-t ne nje pallat te ri prane rruges ...