Apartament 2+1 me qira prane Kopshtit Botanik ne Tirane

ID TRR-1123-10Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 4
Sipërfaqe m2 102+102
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Selite e Vjeter

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Selita e Vjeter, tek Kopshti Botanik, ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 4 dhe te fundit te nje pallati te ri te pajisur me ashensor.
Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 204m2 e cila ndahet ne siperfaqe te brendshme 102m2 dhe siperfaqe verande 102m2.
Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi e cila ka akses ne nje ballkon dhe ne verande, 2 dhoma gjumi njera nga te cilet ka akses ne tualet dhe ballkon, tualeti kryesor dhe korridori lidhes.
Kondicioneri i vendosur sallon mundeson ngrohjen dhe ftohjen.
Orientimi eshte Jug-Lindje-Perendim duke bere qe ambienti te jete i ndricuar per gjate gjithe dites.
Banesa jepet me qira totalisht e mobiluar.
Shtepia eshte pjese e nje pallati te pajisur me ashensor te mireadministruar dhe ne nje zone mjaft te qete.
Zona ka akses te shpejte me zonen e Liqenit Artificial, autostraden Tirane-Elbasan, dhe Kopshtin Zologjik.
Ne cmim jane te perfshire 2 poste parkimi.

Cmimi 600 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera te blloku i vilave ne Selite, ne rrugen Rasim Kalakulla, ne Tirane.

Ndodhe
Me Qira 219-5S 500 €

Apartament 2+1 me qera te blloku i vilave ne Selite, ne rrugen Rasim Kalakulla, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te
Me Qira 1117-45L 520 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane me ...

Apartament me qira prane gjimnazit Ismail Qemali, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati
Me Qira 922-51Z 630 €

Apartament me qira prane gjimnazit Ismail Qemali, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartamen 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje p
Me Qira 217-17d 500 €

Apartamen 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ...

Apartament per qira prane Rruges se Elbasanit dhe Shkolles se Baletit ne Tirane .
Pozicionohet ne k
Me Qira 423-12Z 550 €

Apartament per qira prane Rruges se Elbasanit dhe Shkolles se Baletit ne Tirane . Pozicionohet ne katin e 5-te nje ...

Apartament me qira ne Rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane 
Shtepia ndodhet ne katin e 5-te te nje
Me Qira 1120-31i 700 €

Apartament me qira ne Rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane  Shtepia ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri 12 ...

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pal
Me Qira 214-46b 700 €

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri te ...

Apartament 2+1 me qira ne zonen e  Don Bosko, ne Tirane
Apartament 2+1 me qira ne rrugen Alban
Me Qira 922-10G 480 €

Apartament 2+1 me qira ne zonen e  Don Bosko, ne Tirane Apartament 2+1 me qira ne rrugen Albanolpoli ne ...