Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
ID TRR-1019-16T
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1300
Sipërfaqe m2 120
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mustafa Matohiti

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ashensor.

Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 120 m2 dhe eshte e organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Dhomat jane te medha dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.

Apartamenti eshte i arreduar ne menyre moderne dhe i kompletuar me cdo gje.

Ngrohja dhe ftohja sigurohet nga sistem qendror ciller i vendosur ne te gjitha ambientet.

Ballkoni ofron pamje te zonave perreth.

Zona eshte mjaft e sigurt dhe e preferuar si nga vendasit dhe nga te huajt.

Pallati ofron administrim, mbikqyrje dhe kamera sigurie 24 ore.

Nje vend parkimi ne katin e -1 te pallatit ofrohet ne cmim.

It has direct access in Elbasani street, Papa Gjon Pali II street, Deshmoret e Kombit boulevard etj.

 

Cmimi: 1300 Euro/muaj (taksat e perfshira)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 13-te te nje palla
Me Qira 1019-50T 1200 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Ndodhet ne katin e 13-te te nje pallati te ri me 2 ...

Apartament modern me qera ne nje kompleks pallatesh ne Sauk ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt te p
Me Qira 516-19b 1400 €

Apartament modern me qera ne nje kompleks pallatesh ne Sauk ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt te pallatit te pajisur ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertesat me
Me Qira 913-17 1400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertesat me cilesore dhe te ...

Apartament me qera ne Lunder, Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te preferuara re
Me Qira 714-3j 1200 €

Apartament me qera ne Lunder, Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te preferuara rezidenciale ne ...

Apartament modern me qera ne rrugen Ibrahim Rugova, prane Gardes se Republikes ne Tirane. 
Apa
Me Qira 415-77m 1200 €

Apartament modern me qera ne rrugen Ibrahim Rugova, prane Gardes se Republikes ne Tirane.  Apartamenti ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat
Me Qira 716-17b 1200 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, prane ...

Apartament 2+1 prane qendres Globe ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin enente  te nje pall
Me Qira 218-69d 1200 €

Apartament 2+1 prane qendres Globe ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin enente  te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 519-27L 1200 €

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, buze rruge ...