Apartament 2+1 per qira tek rezidenca Touch of Sun ne Tirane

ID TRR-522-50A
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1300 Euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 126 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Sauk

Apartament 2+1 per qira ne zonen e Saukut ne Tirane, kompleksi Touch of Sun.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri.
Siperfaqe prej 126 m2 e shperndare ne sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet i mobiluar totalisht dhe i shtruar me parket.
Sistem qendror per ngrohje dhe ftohje.
Shtepia ofron pamje nga brendesia e kompleksit me plot gjelberim
Kompleksi karakterizohet nga qetesia dhe siguria duke ofruar gjithashtu pishina verore, kinema, palester etj.
Nje vend parkimi ne katet e pare te pallatit eshte i perfshire ne cmim.

Cmimi 1300 Euro/muaj tatim i perfshire

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te te nje palla
Me Qira 1019-16T 1200 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Lundres ne Tirane, pjese e nje residence banimi te re dhe modern.
Me Qira 1020-1a 1200 €

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Lundres ne Tirane, pjese e nje residence banimi te re dhe modern. Apartamenti ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 12-te nje pallat
Me Qira 1019-15T 1200 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Ndodhet ne katin e 12-te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Abdyl Frasheri, tek Libri Universitar ne Tirane.
Apartamenti pozi
Me Qira 224-39X 1200 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Abdyl Frasheri, tek Libri Universitar ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e ...

Apartament me qera ne residencen Touch of Sun ne Tirane.

Residenca ndodhet ne afersi te zones se
Me Qira 514-44b 1200 €

Apartament me qera ne residencen Touch of Sun ne Tirane. Residenca ndodhet ne afersi te zones se Saukut dhe eshte e ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hasan Alla shume prane Kristal Center ne Tirane.
Shtepia eshte e p
Me Qira 524-45Z 1200 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hasan Alla shume prane Kristal Center ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.

Pozicionohet ne katet e larta ne nje p
Me Qira 1015-3b 1400 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katet e larta ne nje pallat te ri te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te r
Me Qira 120-24T 1200 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri me dy ...