Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-1018-61L)

ID TRR-1016-61L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 190 m2
Dhoma 2
Tualete 4
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Islam Alla

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri afer rruges Myslym Shyri.

Ofron siperfaqe totale 190 m2, nder to 130 jane te brendshme dhe 60m2 eshte verande.

Organizohet ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor, 3 tualete, 2 ballkone dhe verande.

Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar me nje mobilim te ri dhe modern.

Ka te instaluar sistemin per ngrohje ftohje ne cdo dhome.

Dhomat e gjumit jane te shtruara me parket  cilesor dhe dritaret jane dopjo xham te pajisura me grila.

Apartamenti ka ne shfrytezim gjithashtu dhe pjesen e taraces me akses individual nepermjet shkalleve te jashtme ne verande, ne tarrace ndodhet dhe nje tualet.

Pallati ndodhet ne nje zone te qete dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Ofron administrim, ashensor, kamera sigurie dhe vend parkimi me cmim ekstra 50 Euro.

Ka akses te lehte ne rrugen e Kavajes dhe pak minuta na Qendra e Tiranes.

Cmimi: 1000 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te
Me Qira 616-19b 900 €

Apartament me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, prane Ambasades ...

Apartament me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri,
Me Qira 616-25b 900 €

Apartament me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament 2+1 modern me qera prane shkolles se Kuqe, ne rrugen Riza Cerova, ne Tirane.
Ndodhet ne
Me Qira 913-26S 900 €

Apartament 2+1 modern me qera prane shkolles se Kuqe, ne rrugen Riza Cerova, ne Tirane. Ndodhet ne katin e II-te te ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane

Ndodhet na katin e 5-te te nje pa
Me Qira 717-48L 1100 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane Ndodhet na katin e 5-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament modern me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7-te te nje p
Me Qira 118-36L 900 €

Apartament modern me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri qe ...

Apartament 2+1 me qera pas Ambasades Amerikane ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te n
Me Qira 814-33j 900 €

Apartament 2+1 me qera pas Ambasades Amerikane ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile, me ...

Apartament modern me qera prane Sheshit Avni Rustemi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e ne
Me Qira 1217-16d 900 €

Apartament modern me qera prane Sheshit Avni Rustemi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati ...

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati
Me Qira 314-32R 900 €

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri ne rrugen ...