Apartament 2+1 ne hyrje te Parkut dhe Liqenit te Tiranes , (TRR-817-7a)

ID TRR-817-7a
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1100 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 108 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sami Frasheri

Apartament me qera ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ngjitur me Parkun e Madh dhe Liqenin Artificial ne rrugen Sami Frasheri.

Pozicionuar ne katin e trete ne  nje nder pallat me prestigjioze dhe me te mirendertuar te ketij qyteti, me nje pamje te hapur dhe te bukur te liqenit dhe parkut.

Siperfaqe e brendshme 108 m2 shperndahet ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Ofrohet totalisht i mobiluar, me nje stil bashkekohor.

Kondicioner ne cdo dhome.

Dritare te medha duke ofruar drite natyrale dhe peisazh te bukur te pamjes.

Pallati ofron administrim te mire, ashensor, mundesi parkimi.

 

Cmimi 1100 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament modern 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri, prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Ndodhe
Me Qira 918-40E 1000 €

Apartament modern 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri, prane Liqenit Artificial ne Tirane. Ndodhet ne katin e VII-te ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Barrikadave ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje
Me Qira 1118-9L 1000 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallatit te ri te ...

Apartament dupleks modern me qera ne rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dy
Me Qira 219-35S 1200 €

Apartament dupleks modern me qera ne rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte dhe te trete te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje p
Me Qira 719-40L 1200 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, buze ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 12-te nje pallat
Me Qira 1019-15T 1200 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Ndodhet ne katin e 12-te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera prane Fakultetit te Gjuheve te Huaja ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te n
Me Qira 1119-16L 1000 €

Apartament 2+1 me qera prane Fakultetit te Gjuheve te Huaja ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri ...

Apartament me qera ne nje komplekset rezidenciale me te mirenjohura ne Lunder.

Kompleksi perbehet
Me Qira 117-29a 1200 €

Apartament me qera ne nje komplekset rezidenciale me te mirenjohura ne Lunder. Kompleksi perbehet kryesisht nga vila ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te r
Me Qira 120-24T 1200 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri me dy ...