Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane

ID TRR-923-48G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 900
Kati 2
Sipërfaqe m2 95.2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte, te nje pallati ekzistues.
Ofron nje siperfaqe prej 95.2m2, ku organizohet ne dy dhoma gjumi,nje sallon se bashku me gushine, nje tualet dhe tre ballkone. Cdo dhome ka ballkonin e vet.
Apartamenti eshte i shtruar me parket, dhe ofron nje mobilim te vitit te fundit.
Ka orientim nga veriu, lindje dhe perendim duke mundesuar ndricim natyral gjate gjithe kohes.
Sistemi i ngrohjes dhe i ftohjes mundesohet nga aperaturat e fundit, duke i dhene komande nepermjet telefonit dhe pa qene ne shtepi.
Hyrja e pallatit deri ne katin e dyte eshte e rregulluar nga pronari.
Prane baneses ka mundesi parkimi.
Pallati eshte ne nje zone shume te aksesueshme, te preferuar nga vendasit dhe te huaj.
Zona ka dalje direkt me qendren, me zonen e 21 Dhjetorit,me zonet e Myslym Shyrit etj.

Cmimi: 900 euro/Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me
Me Qira 813-27 800 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe te ...

Apartament 2+1 me qera prane residences Kodra e Diellit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e p
Me Qira 718-69d 800 €

Apartament 2+1 me qera prane residences Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste dhe te fundit ...

Apartament 2+1 per qira prane rruges se Dibres ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 9 te
Me Qira 1223-16X 800 €

Apartament 2+1 per qira prane rruges se Dibres ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 9 te nje pallati te ri ...

Apartament me qera perballe me Aba Center ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati 5-kate
Me Qira 916-10d 800 €

Apartament me qera perballe me Aba Center ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati 5-katesh, me siguri te ...

Apartament 2+1 per qira tek rruga Ibrahim Rugova ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin
Me Qira 923-5X 1000 €

Apartament 2+1 per qira tek rruga Ibrahim Rugova ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri
Me Qira 120-21T 800 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor. Me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nj
Me Qira 516-36K 800 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ...

Apartament me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallat te ri pra
Me Qira 417-25L 800 €

Apartament me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallat te ri prane rruges ...