Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane

ID TRR-822-34A
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 850 euro
Kati 9
Sipërfaqe m2 90m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Islam Alla

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 9te te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe prej 90m2 dhe organizohet ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.
Ofrohet totalisht e mobiluar me nje stil modern dhe bashkohor.
Ngrohja dhe ftohja e ambientit mundesohet nga 2 kondicioner te pozicionuar perkatesisht 1 ne sallon dhe 1 ne dhomen e gjumit.
Apartamenti ofron nje pamje te hapur nga Mali i Dajtit.
Zona lidhet shpejt me rrugen Myslym Shyri, rrugen e Kavajes dhe me qendren e Tiranes.
Ofrohet mundesi parkimi me pagese eksta 3000 leke/muaj

Cmimi: 850 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Rreshit Collaku ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te t
Me Qira 516-25T 750 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Rreshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri ...

Apartament modern 2+1 me qera ne rrugen Dhimiter Shuteriqi prane kompleksit Kika 2 ne Tirane.
Pozic
Me Qira 1122-42R 800 €

Apartament modern 2+1 me qera ne rrugen Dhimiter Shuteriqi prane kompleksit Kika 2 ne Tirane. Pozicionohet ne katin e ...

Apartament 2+1 me qera prane qendres se Tiranes, ne nje zone qe lidh rrugen e Durresit me Rrugen e K
Me Qira 822-25A 800 €

Apartament 2+1 me qera prane qendres se Tiranes, ne nje zone qe lidh rrugen e Durresit me Rrugen e ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Selite e Vjeter, tek zona e Kopshtit Botanik ne Tirane.
Shtepia es
Me Qira 923-47Z 900 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Selite e Vjeter, tek zona e Kopshtit Botanik ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Muzaket ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionu
Me Qira 1123-13Z 720 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Muzaket ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 4 te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sulejman Pitarka ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje
Me Qira 1214-12E 800 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sulejman Pitarka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri afer ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te n
Me Qira 318-11d 750 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e dyte te nje
Me Qira 1021-39V 800 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri te ...