Apartament 2+1 me qera prane Sheshit Skenderbej ne Tirane (TRR-917-18L)

ID TRR-917-18L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600 Euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 109 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Urani Pano

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore.

Banesa ka siperfaqe prej 109m2 te shfrytezuar mjaft mire ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete, dhome lavanteri dhe ballkon.

Ofrohet e mobiluar me elektroshtepiaket e nevojshme dhe ka te instaluar sistemin qendror te kondicionimit per ngrohjen dhe ftohjen.

Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale.

Dritaret jane dopjo xham te pajisura me grila dhe ballkoni ofron pamje te kendshme nga brenda kompleksit i rientuar nga veriu.

Pallati ndodhet ne zone qendrore me akses te lehte ne rruget kryesore te Tiranes dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme duke mundesuar nje jetese sa me komode.

Ne cmim perfshihet dhe nje vend parkimi ne katin e nendheshem te pallatit.

Cmimi: 600 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qira ne rrugen Fadil Rada ne Tirane.
Ndodhet ne nje pallat te ri te ndertuar ne vitet
Me Qira 721-13V 500 €

Apartament me qira ne rrugen Fadil Rada ne Tirane. Ndodhet ne nje pallat te ri te ndertuar ne vitet e fundit, ne katin ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave  ne Tirane
Pozicionohet ne katin e trete te nje
Me Qira 813-21 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave  ne Tirane Pozicionohet ne katin e trete te nje kompleksi ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e VIII-te te nje pall
Me Qira 715-47V 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e VIII-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3te te nje pa
Me Qira 920-14d 540 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3te te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bill Klinton ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne koder te qyt
Me Qira 414-49j 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bill Klinton ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne koder te qytetit, mbi Kolegjin ...

Apartament 2+1 me qera prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pa
Me Qira 1118-50L 550 €

Apartament 2+1 me qera prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter ...

Apartament 2+1 me qera prane qendres Globe ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne
Me Qira 1216-33d 550 €

Apartament 2+1 me qera prane qendres Globe ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Panorama ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje p
Me Qira 816-34K 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Panorama ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...