Apartament 2+1 me qira tek Kopshti Botanik ne Tirane

ID TRR-523-34R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 4
Sipërfaqe m2 105
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Kopshti Botanik

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Selita e Vjeter tek Kopshti Botanik.
Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. 
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 105 m2 dhe siperfaqe te brendshme 95 m2 te organizuar ne 1 sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.
Shtepia ofrohet totalisht e mobiluar dhe e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Ka te instaluar sistem chiller ne te gjitha ambientet per ngrohjen dhe ftohjen e tyre.
Dy dhomat e gjumit jane te shtruara me parket cilesor ndersa salloni eshte i shtruar me pllaka.
Salloni gjithashtu eshte i pajisur edhe me nje oxhak druri funksional.
Zona eshte shume e qete me ajer te paster dhe orientimi i apartamentit ne jug ofron  ndricim natyral.
Eshte lehtesisht e aksesueshme me zonen e Parkut te Liqenit Artificial, Autostraden Tirane-Elbasan, Zonen e Bllokut etj.
Ne hapesirat perballe pallatit ka dhe mundesi parkimi pa pagese.

Cmimi: 500 Euro/Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera, pjese e nje vile me oborr privat dhe hyrje private.

Apartamenti pozicione
Me Qira 518-61E 400 €

Apartament 2+1 me qera, pjese e nje vile me oborr privat dhe hyrje private. Apartamenti pozicionet ne katin e dyte, ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallat
Me Qira 1117-25L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri qe ofron ...


Apartament 2+1 me qira ne rrugen Xhorxhi Martini.
Shtepia ndodhet ne katin e 7-e te nje pallati t
Me Qira 1020-19i 400 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Xhorxhi Martini. Shtepia ndodhet ne katin e 7-e te nje pallati te ri , me ashensor ...

Apartament 2 + 1 me qera ne bulevardin Zogu i I ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te t
Me Qira 314-56L 450 €

Apartament 2 + 1 me qera ne bulevardin Zogu i I ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qera ne pas Alpet-it ne rrugen Myslym Shyri.

Apartamenti ndodhet ne katin e IV
Me Qira 613-20 450 €

Apartament 2+1 me qera ne pas Alpet-it ne rrugen Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati me ...

Apartament me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri
Me Qira 216-58b 600 €

Apartament me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 2+1 me qera prane Kishes Ortodokse ne rruge te Kavajes.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje
Me Qira 1218-1L 450 €

Apartament 2+1 me qera prane Kishes Ortodokse ne rruge te Kavajes. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri pa ...

Apartament modern 2+1 me qera te Parku i Tiranes.

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira
Me Qira 1013-30 600 €

Apartament modern 2+1 me qera te Parku i Tiranes. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit, shume ...