Apartament 2+1 me qera prane Zogut te Zi ne Tirane

ID TRR-1022-33G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 6
Sipërfaqe m2 105 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hysni Gerbolli

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hysni Gerbolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor.
Ofron nje siperfaqe prej 105 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.
Shtepia eshte e mobiluar me nje mobilim bashkekohor dhe komod.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Ngrohja dhe ftohja e ambientit sigurohet nga nje kondicioner I pozicionuar ne dhomen e ndenjes.
Dritaret jane doppio xham dhe jane te pajisura me grila.
Dhomat jane te ndricuara nga drite natyrale pergjate ditesh dhe jane te bollshme.
Pallati ofron administrim dhe siguri dhe nodhet shume prane Zogut te Zi.
Ka akses direkt ne rrugen Dritan Hoxha, rrugen Don Bosko, rrugen e Durresit etj.
Ne pallat ka mundesi parkimi me nje pagese ekstra 50 Euro/ muaj.

Cmimi 450 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera prane rruges Xhorxh W Bush.
Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, prane d
Me Qira 914-67b 400 €

Apartament me qera prane rruges Xhorxh W Bush. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, prane drejtorise ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e 11 te nje pal
Me Qira 1221-15V 500 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane.  Ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Sander Prosi ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 4-te t
Me Qira 817-29L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Sander Prosi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Ana Komnena ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 8 banim te nje p
Me Qira 1221-9N 400 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Ana Komnena ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 8 banim te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira ne Avzi  Nela, prane Kompleksit  Fiori Di Bosko, ne Tirane.
Pozici
Me Qira 1122-23Z 400 €

Apartament 2+1 me qira ne Avzi  Nela, prane Kompleksit  Fiori Di Bosko, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3 ...

Apartament me qera ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje palla
Me Qira 1214-29d 350 €

Apartament me qera ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hasan Vogli ne zonen e Selites,Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te
Me Qira 622-35Z 470 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hasan Vogli ne zonen e Selites,Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e IV te n
Me Qira 513-5 400 €

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati te ...