Apartament 2+1 me qera tek Liqeni i Thate ne Tirane

ID TRR-123-52R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 3
Sipërfaqe m2 104
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hamdi Sina

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina tek Liqeni i Thate.
Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor.
Banesa ka siperfaqe prej 104 m2 dhe eshte e organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 koridor dhe 1 ballkon.
Apartamenti ofrohet  i mobiluar me te gjitha pajisjet dhe elektroshtepiaket e nevojshme. 
Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet kondicionereve te instaluar ne sallon dhe ne njeren nga dhomat e gjumit.
Hapesirat e brendshme jane te organizuara me se miri dhe me orientim nga Lindja qe mundeson ndricim natyral qe heret ne mengjes .
Pallati eshte i pozicionuar ne nje zone te zhvilluar, shume te preferuar dhe qe ofron te gjitha facilitetet per nje jete te qete dhe komode.
Mundesohet dhe parkim me pagese ekstra perballe pallatit.
Ka akses te shpejte ne zona si: Liqeni Artificial, Kopshti Zoologjik, Unaza e Madhe, Autostrada Tirane-Elbasan, Komuna e Parisit, Sheshi Skenderbej etj.

Cmimi: 600 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 modern me qera ne rrugen Kodra e Diellit, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3 te nje p
Me Qira 1218-36S 650 €

Apartament 2+1 modern me qera ne rrugen Kodra e Diellit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 9-te te nje pall
Me Qira 717-44K 550 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri dhe te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pall
Me Qira 615-3d 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 2-kateshe p
Me Qira 415-16b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 2-kateshe prane rruges ...

Apartament 2+1 me qira ne Don Bokso, shume prane kompleksit Fiori Di Bosko, ne Tirane.
Pozicionohet
Me Qira 623-10Z 500 €

Apartament 2+1 me qira ne Don Bokso, shume prane kompleksit Fiori Di Bosko, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2 te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Artan Lenja ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri
Me Qira 1220-21V 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Artan Lenja ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...

Shtepi me qira prane Rruges se Durresit ne Tirane .
Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te
Me Qira 920-29i 500 €

Shtepi me qira prane Rruges se Durresit ne Tirane . Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e pare
Me Qira 823-32X 650 €

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje vile 4 ...