Apartament 2+1 me qera tek Qendra Kristal ne Tirane, (TRR-318-55d)

ID (TRR-318-55d)
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 350 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 99 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ndrek Luca, Qendra Kristal

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ndrek Luca ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 99 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualet, ballkon dhe koridor.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje mobilim bashkekohor.

Ftohja dhe ngrohja sigurohen nga nje kondicioner i vendosur ne sallon.

Dhomat e gjumit jane te shtruara me parket ndersa pjesa e sallonit me pllaka.

Apartamenti eshte i orientuar nga perendimi dhe ofron pamje te qendres Kristal.

Zona eshte e njohur dhe ka akses te lehte ne rrugen Komuna e Parisit, ne autostraden Tirane-Elbasan etj.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Mundesi parkimi ne katin -1 te pallatit me pagese ekstra.

 

Cmimi 350 Euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te r
Me Qira 1216-32L 300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri pa ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.

Ne nje nga zonat me te mira dhe te qeta
Me Qira 315-29d 470 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Ne nje nga zonat me te mira dhe te qeta te Tiranes,shume ...

Apartament me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e nente te
Me Qira 318-59R 300 €

Apartament me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane .
Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati
Me Qira 815-30m 450 €

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane . Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera prane bulevardit Zogu I ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 11-te dhe te parafundit
Me Qira 216-54b 420 €

Apartament me qera prane bulevardit Zogu I ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te dhe te parafundit te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qera perballe qendres tregtare Toptani  ne  Tirane.
Apartamenti ndodhet
Me Qira 917-28d 400 €

Apartament 2+1 me qera perballe qendres tregtare Toptani  ne  Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate ...

Apartament 2+1 me qera ne Tirane, ne rrugen Abdyl Frasheri.
Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pal
Me Qira 615-21m 300 €

Apartament 2+1 me qera ne Tirane, ne rrugen Abdyl Frasheri. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues. Me ...

Apartament 2+1 ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pal
Me Qira 218-28d 450 €

Apartament 2+1 ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ...