Apartament 2+1 me qira prane Stadiumit Dinamo ne Tirane

ID TRR-524-14C
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700
Kati 2
Sipërfaqe m2 74
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Gjik Kulaqi

Apartament 2+1 ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane .

Shtepia pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 74m2 dhe eshte i perbere nga dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje e cila ndan te njejten hapsire me kuzhinen , nje tualet dhe nje ballkon.

Ngrohja dhe ftohja e apartamentit behet nepermjet sistemit te kondicionimit i cili eshte i pozicionur ne njeren nga dhomat e gjumit dhe ne dhomen e ndenjes .

Orientimi eshte kryesisht jugperendimor duke bere te mundur keshtu ngrohje dhe ndricimin natyral gjate gjithe dites .

Banesa eshte e gjitha e shtruar me parket dhe e arreduar me nje mobilim bashkekohor.

Zona ka akses te shpejte me : Stadiumin Dinamo, zonen e Komunes se Parisit , rrugen Margarita Tutulani , rrugen e Kosovareve, Liqenin Artificial te Tiranes ,rrugen Sulejman Delvina etj.


Cmimi : 700 euro/muaj 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 619-17L 750 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 2+1 me qera ne kompleksin e ri perballe qendres Globe ne Tirane.

Apartamenti  ndo
Me Qira 918-10L 560 €

Apartament 2+1 me qera ne kompleksin e ri perballe qendres Globe ne Tirane. Apartamenti  ndodhet ne katin e ...

Apartament 3+1 per qera ne rrugen Liman Kaba, tek Kompleksi Dinamo ne Tirane.
Pozicionohet ne katin
Me Qira 123-39A 750 €

Apartament 3+1 per qera ne rrugen Liman Kaba, tek Kompleksi Dinamo ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje vile ...

Apartament 2+1 me qira prane kompleksit Fiori di Bosco ne Tirane .

Shtepia ndodhet ne katin e tre
Me Qira 324-44C 600 €

Apartament 2+1 me qira prane kompleksit Fiori di Bosco ne Tirane . Shtepia ndodhet ne katin e trete te nje pallati ...

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe prej 98&nbs
Me Qira 820-26D 800 €

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 98 m2 te organizuar ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati
Me Qira 1121-1N 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues shume ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje p
Me Qira 321-4D 650 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati
Me Qira 415-54m 590 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ...