Apartament 2+1 per qera prane rruges Fortuzi ne Tirane

ID TRR-823-10X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 2
Sipërfaqe m2 86
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Prokop Myzeqari

Apartament 2+1 per ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues.
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 86 m2 dhe organizohet ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje e kuzhine, nje tualet, ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku.
Apartamenti orientohet nga lindja duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites. 
Eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet i mobiluar. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga nje kondicioner i pozicionuar ne dhomen e ndenjes. 
Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi. 
Pallati ndodhet ne nje zone te qete dhe te zhvilluar prane te ciles do te gjeni facilitete nga me te ndryshmet per te plotesuar kushtet e jetes se perditshme.
Zona ka akses te menjehershem ne rrugen Fortuzi, ne rrugen e Durresit, ne rrugen Mine Peza,ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu dhe ne qendren e Tiranes.


Cmimi: 500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne rrugen Zonja Curre prane Ish Tregut Elektrik ne Tirane.

Shtepia pozicionohet ne
Me Qira 424-23C 450 €

Apartament 2+1 ne rrugen Zonja Curre prane Ish Tregut Elektrik ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin 6te te nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dhimiter Shuteriqi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pal
Me Qira 519-49L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dhimiter Shuteriqi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri buze ...

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri p
Me Qira 415-29 520 €

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane tregut te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Panorama ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te
Me Qira 220-34V 450 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Panorama ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te sapo ...

Apatament 2+1 me qira perballe Bankes se Shqiperise ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5 te nje pallat
Me Qira 720-32V 550 €

Apatament 2+1 me qira perballe Bankes se Shqiperise ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues pa ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Zenel Baboci ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pall
Me Qira 218-67L 370 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Zenel Baboci ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, te ...

Apartament me qira ne Rrugen Myrteza Topi  ne nje ndertese ekzistuese pa ashensor.

Shte
Me Qira 1120-7i 400 €

Apartament me qira ne Rrugen Myrteza Topi  ne nje ndertese ekzistuese pa ashensor. Shtepia ndodhet ne ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje palla
Me Qira 518-60L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri buze rruge ...