Apartament 2+1 me qira ne Liqenin e Farkes, Tirane

ID TRR-922-22Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 550
Kati 3
Sipërfaqe m2 117
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Farke e Vogel

Apartament me qira ne zonen e Farkes se Vogel, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 3 te nje ndertese te re pjese e residences private Quiet Lake.
Ka nje siperfaqe totale 117m2 dhe siperfaqe te brendshme 100m2 e cila organizohet ne kuzhine se bashku me sallon e cila ka dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi te cilat gjithashtu kane dalje ne ballkon, nje tualet dhe korridori lidhes.
Banesa eshte totalisht e mobiluar me nje stil modern.
Vecantia e baneses eshte soba me dru e vendosur ne hollin kryesor.
Ofrohet nje pamje e lire dhe e kendshme e Liqenit te Farkes.
Eshte e orientuar nga Jugu dhe Perendimi duke i mundesuar baneses ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet nga kondicioner.
Residenca eshte e qete, familjare, me gjelberim dhe siguri.
Zona eshte e qete me ajer te paster dhe lehtesisht e aksesueshme.
Gjithashtu prona disponon dhe nje post parkimi.

Cmimi 550 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qira ne Rezidencen Kodra e Diellit 1
Shtepia ndodhet ne katin e pare te nje prej vila
Me Qira 1020-54i 650 €

Apartament me qira ne Rezidencen Kodra e Diellit 1 Shtepia ndodhet ne katin e pare te nje prej vilave 4 katshe te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sotir Kolea ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 3-te te nje vile
Me Qira 118-2L 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sotir Kolea ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe shume ...

Apartament 2+1 per qira prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4 te nje pal
Me Qira 422-1V 500 €

Apartament 2+1 per qira prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Him Kolli ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te
Me Qira 121-41D 450 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 7-te ne nje pallat
Me Qira 1215-7b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Banesa ndodhet ne nje lagje te qete te qy
Me Qira 613-12 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Banesa ndodhet ne nje lagje te qete te qytetit, duke ofruar ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Ahmet Duhanxhiu ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile
Me Qira 319-12T 600 €

Apartament 2+1 me qera prane rruges Ahmet Duhanxhiu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 4 kateshe. Shtepia ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Eshte i pozicionuar ne katin e katert t
Me Qira 1218-3d 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e katert te nje pallati te ...