Apartament 2+1 me qira ne zonen e Don Boskos ne Tirane

ID TRR-723-24R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 2
Sipërfaqe m2 125
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ndrec Ndue Gjoka

Apartament 2+1 me qira rrugen Ndrec Ndue Gjoka prane kompleksit Fiori Di Bosko.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2-te te nje vile private.
Ka nje siperfaqe totale rreth 125 m2 dhe te brendshme rreth 105 m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, holl i madh, 1 tualet dhe 3 ballkone.
Orientimi i apartamentit eshte kryesisht Jug-Lindje duke i mundesuar baneses ndricim te bollshem gjate dites.
Shtepia ofrohet totalisht e mobiluar dhe e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Vila ofron oborr, qetesi, siguri dhe privatesi.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe aty mund te gjeni facilitetet e nevojshme ne perditshmeri.
Ka akses te lehte me rrugen Don Bosko, shinat e trenit, Bulevardin e Ri, zonen e Laprakes etj.

Cmimi: 600 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Dritan Hoxha prane Universitetit Zoja e Keshillit te Mire ne Tirane
Me Qira 721-2V 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Dritan Hoxha prane Universitetit Zoja e Keshillit te Mire ne Tirane. Hyrja eshte e ...

Apartament 2+1 modern me qera ne rrugen Kodra e Diellit, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3 te nje p
Me Qira 1218-36S 650 €

Apartament 2+1 modern me qera ne rrugen Kodra e Diellit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ali Riza Kolonja, ndermjet Zogut te Zi dhe ish Fushes se Aviacionit
Me Qira 722-12G 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ali Riza Kolonja, ndermjet Zogut te Zi dhe ish Fushes se Aviacionit ne ...

Apartament 2+1 me qira prane Qendres se Tiranes.

Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri me as
Me Qira 1020-62V 500 €

Apartament 2+1 me qira prane Qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje ...

Duplex me qera ne zonen e Kamzes ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e dyte dhe te trete te nj
Me Qira 1223-21G 500 €

Duplex me qera ne zonen e Kamzes ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e dyte dhe te trete te nje vile tre ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Dritan Hoxha ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne ka
Me Qira 619-19L 500 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 7-te te nje ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje palla
Me Qira 1119-59T 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje kompleks te r
Me Qira 816-45L 500 €

Apartament me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje kompleks te ri pallatesh shume ...