Apartament 2+1 per qira prane rruges se Elbasanit ne Tirane

ID TRR-523-46X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 2
Sipërfaqe m2 89
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Gramoz Pashko

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Gramoz Pashko ne Tirane. 
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile private kater kateshe.
Ofron nje siperfaqe prej 89 m2 dhe eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi, ne dhome ndjenje, kuzhine te vecuar, korridor, 2 tualete dhe 3 ballkone. 
Ballkonet jane te pozicionuar ne dy dhomat e gjumit dhe ne dhomen e ndenjes.
Apartmenti ofrohet teresisht i mobiluar me nje investim te viteve te fundit. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga panele diellore dhe nga chiller system te pozicionuar ne cdo ambient te apartamentit. 
Banesa eshte e orientuar nga jugu dhe preket lehte nga drita ne cdo moment te dites. 
Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe te zhvilluar prane te ciles do te gjeni facilitete te ndryshme si shkolla, farmaci, markete, bare, restorante e shume sherbime te tjera. 
Prane viles do te gjeni dhe hapesire parkimi. 
Zona ka dalje te menjehershme ne qendren tregtare Toptani, ne zonen e Qyetet Studentit, ne rrugen e Elbasanit dhe ne zonen e Vilave Gjermane. 


Cmimi: 600 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri
Me Qira 616-17b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, disa metra larg ...

Apartament me qira ne zonen e Farkes se Vogel, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 3 te nje
Me Qira 922-22Z 550 €

Apartament me qira ne zonen e Farkes se Vogel, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 3 te nje ndertese te re ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Deshmoret e Fekenit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e II-t
Me Qira 614-40j 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Deshmoret e Fekenit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje vile, me ...

Apartament 2+1 me qira prane qendres Globe ne rrugen e Kavajes.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin
Me Qira 523-54R 550 €

Apartament 2+1 me qira prane qendres Globe ne rrugen e Kavajes. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4-te te nje ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Dafinave tek zona se Ish Fusha Aviacionit ne Tirane.
Eshte e poz
Me Qira 923-44Z 650 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Dafinave tek zona se Ish Fusha Aviacionit ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e ...

Apartament me qira ne rrugen  Tafaj, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallat te ri te
Me Qira 922-39Z 700 €

Apartament me qira ne rrugen  Tafaj, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallat te ri te sapoperfunduar me ...

Apartament me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pa
Me Qira 517-25d 500 €

Apartament me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen 5 Maji, prane qendres Concord ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne k
Me Qira 723-28Z 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen 5 Maji, prane qendres Concord ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 6 te ...