Apartament modern 2+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane

ID TRR-415-77m
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1200 Euro
Kati 9
Sipërfaqe m2 150 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ibrahim Rugova

Apartament modern me qera ne rrugen Ibrahim Rugova, prane Gardes se Republikes ne Tirane. 

Apartamenti pozicionohet ne katin IX-te te nje pallati te ri me ashensor.

Ka nje siperfaqe prej 150m2 i organizuar ne sallon, zone ngrenje, kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi , garderobe, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Mobilimi i apartamentit eshte bere me mobilie cilesore, me nje stil te vecante e te rafinuar.

Apartamenti ka ngrohje e ftohje qendrore. Njeri nga tualetet ka vaske me hidromasazh.

Apartamenti eshte i ndricuar me drite natyrale gjate dites dhe ka orientim nga perendimi.

Ne afersi kane zgjedhur rezidencen e tyre te banimit mjaft punonjes diplomatike ne vend.

Prane pallatit ndodhen bare dhe restorante dhe zyra institucionesh shteterore, si edhe farmaci, supermarkete, dyqane etj.

Pallati ofron administrim dhe sistem sigurie me kamera.

Apartamenti lokalizohet ne nje nga zonat residenciale me te preferuara te qytetit. Shume prane me zonen e Bllokut dhe Liqenin e Tiranes. Vendodhja prestigjoze, aksesi i shpejte me te gjitha pikat kyce te qytetit bejne qe ky apartament te jete rezidenca optimale e banimit.

Mundesi parkimi me tarifa te arsyeshme mujore mbi baze abonimi ne afersi te pallatit.


Cmimi: 1200 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qira prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane.
Hyrja eshte pjese e nje pallati te ri te pa
Me Qira 721-22F 1300 €

Apartament me qira prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Hyrja eshte pjese e nje pallati te ri te pajisur me ashensor ...

Apartament modern me qira ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5te te
Me Qira 920-8D 1300 €

Apartament modern me qira ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per qira prane Bulevardit Deshmoret e Kombit ne Tirane.

Ndodhet ne katet e larta t
Me Qira 321-15V 1300 €

Apartament 2+1 per qira prane Bulevardit Deshmoret e Kombit ne Tirane. Ndodhet ne katet e larta te nje ndertese ...

Apartament me qera tek Liqeni i Thate ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me
Me Qira 719-19a 1150 €

Apartament me qera tek Liqeni i Thate ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Ofron ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane

Ndodhet na katin e 5-te te nje pa
Me Qira 717-48L 1100 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane Ndodhet na katin e 5-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament me qera ne zonen e Saukut ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e pare ne nje kompleks te r
Me Qira 516-17b 1100 €

Apartament me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare ne nje kompleks te ri rezidencial prane ...

Apartament me qera ne nje kompleks te ri pallatesh ne Sauk ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te
Me Qira TRr-616-50b 1100 €

Apartament me qera ne nje kompleks te ri pallatesh ne Sauk ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te pallatit te pajisur ...

Apartament 2+1 me qera Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te n
Me Qira 516-16K 1300 €

Apartament 2+1 me qera Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ...